Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Mi a különbség a Csintalant...

"Mi a különbség a Csintalant összeverő gyáva szarok és egy falusi öregembert összeverő gyáva cigányok között? "

Figyelt kérdés

Elnézést a nyelvhasználatért, a fenti szöveg idézet.

Innen: [link]


Jobbikosok, olvassátok el, tanulságos!


2010. febr. 27. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Semmi mind bűnözök.
2010. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Elég érdekes összefüggések.


1, Mi köze Budaházynak a magyarok nyilaihoz?

Hogy jólesett a 10000000 fejpénz és pontosan egybe estek a tervek és a célok, mert nincs bizonyíték.

2, Mi köze Budaházynak a Jobbikhoz vagy Vonához?

3, Ha Bayer kérdezni akar, akkor miért ne kérdez az Echo ban?


Tényleg tanulságos, és hű jellemrajz!

2010. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
A Csintalant megverő gyáva szarok nem léteznek. Kizárt, hogy 2 nappal később már se folt, semmi rajta.
2010. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1. a csintalant összeverők politikai célzattal tették. ettől még elítélendő dolog, de nyilván ha az országot jól működtetnék a politikusok akkor nem akarna senki senkit megverni.


a cigányok pedig egyrészt haszon szerzés indokával verték össze és gondolom ki is rabolták. egy öregembert aki semmi komoly dologról nem tehet szerintem igenis gázosabb megtámadni.



a cikkhez pedig:

én még nem hallotam nyilvánosan zsideszezni a jobbikot mármint vonát pl. Krisztináról már jobban el tudom képzelni. a kuruc.info pedig nem a jobbik weboldala. barikádon nincs zsideszezés, ott még nem láttam ilyet.


szerintem a cikk írója a kuruc-hoz beszél, a stílusuk eléggé egyező, idegesítő.

2010. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Bayer ismételten hülyeségeket ír, ferdít. Pl. elég a keszthelyi elnökre gondolni: azt elfelejti hogy azonnal kizárták a pártból. Azt írja hogy Orbán szerint minden politikus egyformán bűnös, és mindegyiknek 20 év jár: hülyeség, Vona ijet se nem írt, se nem mondott. Tudatos félreértelmezések. Bayer nagy pofával zsidózik és cigányozik egész nap, ne merje ezek után a jobbikot szélsőségesezni. És az ő stílusa semmivel sem különb a kuruc.info stílusánál, szóval röhejes őket kritizálni.
2010. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

De most tényleg:


Csintalannak egy folt se volt a fején.A Hír tv íziben ott volt,még frissiben,a támadóknak a nyomuk se hűlt ki. Nem fura ez?


Személyesen azt se tudjuk kik tették.

2010. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Van különbség a kettő között,Csintalant politikai indittatásból hagyták helyben,a falusi öreg elég,ha ránéz a cigányra,már azért is összeverhetik.

Na ez a különbség.

2010. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
most olvastam benne ,aszongya Csintalan rossz fizikai állapotban lévő 60éves öregember(mikor a garázsban megverték) hát én nézem a műsorát,egész jó karban van ahogy elnézem..mellesleg most mégcsak 55 éves..az eset meg 3 éve volt majdnem
2010. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Pontosan! Meghívhatta volna az Echóba, és leolthatta volna ott.

Csak hát ugye az Echón teljes Jobbik-zárlat van érvényben. Meg hát ugye, ha az Echóba meghívja, ott Vona rögtön reagál ezekre. Viszont így lesz egy csomó ember, aki csak arról szerez tudomást, ahogy Bayer leoltotta Vonát, a választ a Magyar Hírlap olvasói már nem kapják meg.

Hogy Orbán köréhez csatlakozott... Persze, mert neki sem tetszett, hogy az MSZP regnáljon, ahogy a Fidesznek sem! Vona a mai napig azt állítja, hogy a Jobbik és a Fidesz talán egyetlen közös célja, hogy az MSZP-féle rablóbanda végképp eltűnjön a politikából.

2010. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jobbikosok, nem vagytok egy egészen kicsit üldözési mániások? Mindenki csak titeket akar likvidálni, ha a ti házatok táján történik valami, akkor ohh, lehet, h jobbikos, de köze nincs hozzá a jobbiknak. De, ha valaki, aki csak a fideszre szavazott ellop egy kiflivéget, akkor az már ohh, ilyen az összes fideszeees.
2010. febr. 27. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!