Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az a legkevesebb...

Mennyi az a legkevesebb fizetés, amivel még elégedett lennél?

Figyelt kérdés

Elégedetlen vagy a fizetéseddel, mint az emberek zöme, ez érthető, hiszen a nyugati etalonhoz képest szegények vagyunk, de vajon mennyi lenne az a legkevesebb, de még elég fizu amivel elégedett lennél?


Könnyű mondani 500ezret vagy 1milliót havonta, hogy azzal elégedett lennél, de az már nehéz, hogy mennyi az amivel még elégedett lennél. Pl soknak hannak hobbijai, aminek szentelni akar időt, csak pénzre nincsen rá. Szeretnél billiárd klubba járni, így pl netto 120-al elégedett lennél pl. Én michrosoftos játékokat tolok, és havi 30 ezres előfizetésel elégedett lennék, ha annyit tolnék a játékba, sikeres lennk, hagyna játcani, azaz 125-tel. Neked ez mennyi?


2015. máj. 25. 22:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Főiskolára járok, és utána még végeznék 2-3 okj-t is.


Legalább 150 ezret szeretnék.

2015. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Hát maga az OKJ semmit sem ér sajnos, úgyhogy az hogy az OKJ-k számát hozzáadod a főiskoládhoz, nem releváns :/


Mire költenéd a pénzt?

2015. máj. 25. 22:38
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy, hogy 8 órát melózol egy nap vagy 12-t, esetleg még hétvégén is van-e meló.
2015. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Annyi fizuval lennék elégedett, amennyiből eltudok kezdeni egy önálló életet, amit utána fent is tudok tartani. Egy normálisabb autó sem ártana ugyan, de anélkül még ellennék. Azonban én akkor lennék a legelégedettebb, hogyha veszek valamit, akkor ne kelljen sajnálkoznom azon, ha veszek valamit, hogy vettem valamit.


Ha a nagyon minimális igényeimet nézném, akkor annyi pénzt mondanék, amiből eltudok menni egy albérletbe, az mellett tudok félrerakni egy lakásra, és ha kell mondjuk egy új ruhadarab, azt is nyugodtan megtudjam venni. Ehhez kb. olyan 180-200 ezer forint kéne minimum.

2015. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Most 180-at keresek, olyan összeg hogy nem kell számolgatnom hó végén, bele is fér 1-2 kiadás, de ha belegondolok hogy egy jobb autó vagy lakás mennyibe kerül, akkor ezt az összeget is kevésnek érzem.
2015. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nettó 600 000 körül már elboldogulnék. :D
2015. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%
Én bölcsész szakot végeztem szeretnék legalább 120 ezret keresni de még munkat se kapok minimalbérért meg nem fogok diplomaval gájázni!
2015. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
250-300 ezer körül.
2015. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
9%
Jó lenne ha a minimálbér a duplájára nőne. 120ezer nem lenne rossz laza melóért. Amondó vagyok hogy itthon jónak mondható már ha 150 felett keresel.
2015. máj. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

200 nettó azért nem az az elérhetetlen bérszínvonal... kezdő mérnök keres ennyit. Az mennyi, 3 év?


Menjünk már a fenébe állandóan sírunk...


Bölcsész barátunknak meg üzenem, hogy amikor bölcsészetre jelentkezett gondolom nagyban hirdette, hogy őt nem érdekli annyira a pénz, csak hogy olyannal foglalkozzon amit "szeret".

2015. máj. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!