Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy akarhat egy fiatal lány...

Hogy akarhat egy fiatal lány magának ilyen életet a későbbiekre nézve?

Figyelt kérdés
A húgom 18 éves, Jobbikos. Már elfogadtam, de múltkor beszélgettünk a családmodellről. Eléggé megütött, amit mondott. Azt mondta, hogy szerinte nagyon jó a Jobbik programja, az is, amit a nőknek szám. Mert szerinte egy nő ne legyen karrierista, hanem szüljön minimum 3 gyereket, ha becsületesen fel tudják nevelni, menjen korán hozzá magyar férfihez, aki mellett álljon mindenben. Szerinte ne foglalkozzon a nő túl nagy önmegvalósítással, mert nem dolga. Mi ez a kőkorszaki gondolkodás?
2010. febr. 25. 18:39
1 2
 11/18 anonim válasza:
76%
szerintem verd ki belőle vagy inkább csak mutasd meg neki egykét példával hogy fog kinézni és milyen megtört lesz ha egy primitiv fa**kalap mellet pazarolja el az egész életét és hasonlóan értelmes kis debilekkel gyarapíja az országot és a világot aztán meghal úgy hogy igazán senki se szerette és becsülte
2010. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
van már elég ilyen az utcán
2010. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekem meg azzal van tele a tököm, hogy leellenek, mint a nyulak. Aztán meg sír a szájuk, várnak állambácsira, hogy tartsa már el őket.

Nagyarányú adócsökkentés kellene, az öngondoskodást kellene ösztönözni. Magyarország az élősködők országa -a tolvaj politikusoké mellett-, sehol nincs arányaiban ennyi rokkantnyugdíjas és segélyes. Nem csoda, hogy a fekete- és a szürkegazdaság aránya ilyen magas.

Az vállaljon gyereket, aki tisztességesen fel tudja nevelni, állami források és nyavalygás nélkül.

2010. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%

Majd észbe kap a csaj ha a férje otthagya a 3 gyerekkel.

Nem tudom mért hiszi mindenki hogy amerikai sorozatokban élünk, hol keres ma egy ember annyi pénzt hogy eltartson 3 gyereket meg egy feleséget?

2010. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem azt mondja a Jobbik, hogy egyáltalán ne dolgozzon (mint a cigányok), hanem mérsékelje a karrierizmust, és az emberi kapcsolatokra (család) fordítson több figyelmet.
2010. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, a kommenteket olvasgatva valóban igazuk van azoknak akik szerint egy élhetetlen, kompromisszumra képtelen ember (nő), aki eleve úgy megy bele egy házasságba, hogy - hú én most ennek a f.sznak a rabszolgája leszek - jobb ha inkább karrier után néz. Ennek az embertípusnak valóban jobb a magány és a fényes(?) karrier.
2010. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a magány és a karrier nem feltétlenül jár együtt.
2010. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves tegnapelőtt 22:05!

Ha mindenki így gondolkodna, akkor elfogyna a magyarság, mert a legtöbb ember magáról gondoskodna, és nem vállalna gyereket. Van fogalmad arról, hogy a legtöbb embernek igenis szüksége van támogatásra a gyerekneveléshez? És aki nemcsak papíron rokkant, hanem valóban fogyatékos, az haljon éhen? És akinek nem jut munka?

Persze nem gondolom azt sem, hogy a jelenlegi segélyrendszer maga a tökély, de nem felszámolni kellene, hanem átszervezni.

2010. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!