Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most az MSZP miért kampányol...

Most az MSZP miért kampányol a semmivel? Most úgy állitják be a dolgokat, hogy ők mindent jól csináltak és nekik köszönhető minden nagyon jó helyzetben van, főleg egyre jobban mondják ezt, mivel közeledik a választás.

Figyelt kérdés
Szerinted is hazudnak?Mert szerintem annyira , hogy tiszta szégyen amit művelnek a népppel.És úgy néz ki mindenáron hatalmon akarnak maradni.Félnek a jobbiktól.És ujból esetleges kormányrakerülésük után , ujjab nyomorokba döntenék a népet.Most még arról beszélnek , hogy x milliárd forintot nem fognak tudni majd elkölteni.Eddig meg az egész ország az eladósodásról , a rengeteg hiányról és mergszorításokról szólt minden hírforrás.Akkor választáskor mindig minden rendben van.A másik az , hogy ingyen tankönyvekkel magyarorszák nem fog felemelkedni.MEG AMIRŐL MÉG BESZÉLNEK HOGY MILYEN JÓT TETTEK A NÉPPEL , NAGYON JÓ ÉLÜNK MOST.NAGYON JÓ A FIZETÉS IS.IGEN AZON KÍVÜL NEM VETTEM ÉSZRE SEMMIT HOGY MINDENNEK NAGYON FELMENT AZ ÁRA.A FIZETÉS UGYANANNYI.aKKOR JOBBAN VAGY ROSSZA BBUL ÉLUNK.SZTEM AZ UTÓBBI.
2010. febr. 24. 23:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Aaaa! Neeem, ok nem hazudnak. Sohase hazudtak, hat hogy mondhatsz ilyet? :)) Kerdezd meg az elvakult komcsi szavazoikat!
2010. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!