Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a www.valasztas.hu...

Mit szóltok a www.valasztas.hu weblaphoz?

Figyelt kérdés

Csaknem 1 000 000 000 Ft azaz EGYMILLIÁRD forintot fizettettek ki velünk érte.

A 9 éves unokaöcsém egy ingyenes weblapszerkesztővel profibb és biztonságosabb oldalt összedobna seperc alatt.


Nektek hogy tetszik? Az oldal amit galád hackerek időt (2 perc) és pénzt (0Ft) nem sajnálva feltörtek...


2010. febr. 24. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöttek arra egymilliárdot, hidd el. Elbékávézták azt a pénzt, az oldal megvolt pár fillérből. Nem is igyekeztek azon, hogy biztonságos legyen az oldal: a szervernek ugyanaz volt a jelszava, mint a felhasználóneve, és csak kisbetűk voltak benne...
2010. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jól tudja mindenki, hogy nem a lapra költötték.
2010. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt én is vágom hogy a pénz nem erre kellett.


A MAGYAR ORSZÁGGYŰLÉSI VÁLASZTÁS HIVATALOS WEBLAPJÁHOZ mit szóltok? Ehhez a blődlihez ami olyan mintha mondjuk 1986-ban, jóval az Internet nyilvánossá tétele előtt készítették volna

2010. febr. 24. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az oldalról is leírtam a véleményemet, de ahogy elnézem, te csak az első mondatot olvastad el... (első válaszoló voltam)
2010. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha megkér egy ismerősöm pl akkor ingyen csinálok ilyen szintű oldalt és ha ingyenes tárhelyre teszem akkor semmilyen költség nem lesz. Szal pont 1 milliárd ment el kitudja hova. Ha egy jó külföldi szerveren helyezem el, domain névvel együtt évi kb 15 ezer. Tehát ennyi pénzből kb 60 ezer évig tudnék egy ilyet üzemeltetni.
2010. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs, első, nem a kommented második felének szólt :)
2010. febr. 24. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!