Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt a mai RTL "híradóba...

Miért volt a mai RTL "híradóban" ennyi uszító "hír" a Jobbik ellen?

Figyelt kérdés
Először a (sajnos nem tudom a nevét) pap osztotta a baromságait, aztán a tatárszentgyörgyi történések (természetesen szó sem esett arról, hogy kik voltak az elkövetők), utána a holokauszttagadás büntetése. Úgy érzem az első kettő hangulatkeltő "hír" volt ahhoz, hogy a holokauszttagadás büntethetőségét el lehessen fogadtatni a közvéleménnyel.
2010. febr. 24. 01:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%
nahát...és még mi vagyunk az erőszakosak meg a gyűlölködők? a kérdező egyetlen rossz szót nem szólt, semmilyen negatív jelzővel nem illette a kedves válaszolókat, mégis a válaszok 90%-ában elhangzik a náci,köcsög,fasiszta szavak egyike vagy valamilyen kombinációja :) azért ez megmutatja, ki is itt az, aki igazán gyűlölködik...
2010. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A náci köcsögözést, ha jobban megnézed, egyetlen 60%-os gyűlölködő komplexusos gyökér írja. :)
2010. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nahát, tényleg...nem is figyeltem :)
2010. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
A legszánalmasabb, hogy akiket kiküldenek riportot készíteni egy-egy mesterségesen generált hírhez, sosem találnak semmit, a riportalanyoknak meg adnak 5000-10000 forintot, hogy mondjanak már valami ijesztőt. Aztán meg ezt nyomják este a birkáknak, nem csodálom, hogy Vona be akarja tiltani őket, nagyon helyes. (Jobbik tv-t sosem néztem)
2010. febr. 24. 12:30
 25/26 A kérdező kommentje:
jah és tini sem vagyok, hála a jó égnek!
2010. febr. 24. 12:32
 26/26 anonim ***** válasza:

Te kis csacsi,azért,hogy ne szavazz rájuk,mert akkor elrontod az előre lejátszott sakkjátszmát!

A rtl-tv2-t néző öregek meggyőződése,hogy a JOBBIK le fog gyilkolni mindenkit!

A szociban megtanulták,hogy "ne gondolkodj,csináld azt amit mondunk,vagy sugallunk"

Erről vitatkoztam anyósommal:"Először a barna szeműeket ölik meg,aztán lehet hogy a kék szeműeket!

Mondom erre"Ennek mi értelme van? Akkor itt maradnak egyedül!"(No meg Vona is barna szemű,öngyi gondolom nem akar lenni)

LOGIKA EMBEREK!!!!!

2010. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!