Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok miért hiszik azt...

Liberálisok miért hiszik azt hogy a rasszisták azért rasszisták mert valakinek más a bőrszíne?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 13:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

"Egyébként szendrői vagyok és a halandzsa, amit összehordtál még ha igaz is(bár kétlem), sokat nem változtat, ugyanis 99%-ot írtam."


Vagy úgy! De te onnan biztosan jobban ismered a VIII. kerületet mint én...

2015. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%

"Vagy úgy! De te onnan biztosan jobban ismered a

VIII. kerületet mint én..."


Igen, igazad van, mivel jelenleg szendrői vagyok/voltam így fogalmam se lehet mi van Pesten vagy a szomszéd faluban.

Igazi liberális vagy, de tényleg.

Amúgy meg jól behatároltam a Hős utca központúságát és elárulom neked, nem a Google Térkép alapján tettem...

2015. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 tetro ***** válasza:
74%

15.18

google térképen felismertetted, hogy nincsenek liberálisok arra? :DDDDDDDD

2015. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 schocko ***** válasza:
59%
A liberálisok a társadalom legértelmesebb rétegéből kerülnek ki, szóval tudják mitől rasszista egy rasszista...
2015. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%

Ennek ellenére nem látom, hogy a Hős utcában vásárolnának lakást...

Az értelem meg már az előbb is kiütközött, hogy fennakadt azon, hogy szendrői vagyok.

2015. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%
Én ugyan nem vagyok liberális,vannak dolgok, amikben nem értek egyet velük,de...Miért kellene közéjük költöznie,ott vásárolnia lakást annak,aki nem ért egyet azzal,hogy minden cigány dologtalan,segélyből élő,bűnöző, stb.,stb.Én sem értek ezzel egyet,mivel a munkahelyemen is vannak,nem kevesen.És hülyeség,hogy nem tudnak,nem akarnak dolgozni.Ilyenek is vannak persze, akárcsak a "nem cigányok" között.Szóval,én sem értek egyet az általánosyítással,de ez még nem jelenti azt,hogy köztük akarok élni.Még csak azt sem,hogy szeretem őket.De nem is gyűlölöm.
2015. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%

Sokan itt tévedésben vannak. Nem attól "rasszista" valaki, mert nem ismer egy népcsoportot. Arra sosem gondoltok, hogy talán van gyakorlata velük, tehát ismeri őket? Oké, ne utálja mindet, de akkor halljuk a terveket, hogy miként lehetne megoldani, hogy csak a normálisabbjaiba fussunk bele? Jaaa, mert azok annyira kevesen vannak, hogy ez csak ritkán fordul elő?

Egyébként engem nem zavar ha rasszistáznak, nem tartom szégyennek, emiatt nem ér semmilyen hátrány, meg legalább én nem nyalom ki a seggét a legutolsó félbarbárnak sem. Viszont az ilyen rágalmazó emberekről csak ennyi véleményem van: köpködők. Ez az oldal is tele van velük, utána meg papolnak a toleranciáról. Hát köszi, de ebből az agymenésből nem kérek, nekem még megvan a józan eszem.

2015. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:20


Írtál már valaha is egyenes választ egy kérdésre? :D:D:D

2015. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%

"A rasszizmus a félelemből fakad, amit nem ismerünk, attól félünk, ennyi."


Én ismerem a cigányokat és még így is félek tőlük.

2015. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
A nem rasszisták ismét lepontoztak. Gratulálok nekik, erről beszéltem :D
2015. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!