Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen hangosak az...

Miért ilyen hangosak az Orbángyűlölők?

Figyelt kérdés

Mindenütt ott vannak.

És a legrosszabb az egészben, hogy a Gyurcsány magasztalják.

Én ilyenkor nem értem, hogy ezek kómában voltak az MSZP kormányzása alatt?

Vagy csak jól éltek a kommunizmusban és most azért szimpatizálnak a bolsevista MSZP-vel?

Vagy mi?

Valaki tudja?



2015. máj. 4. 09:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam, hogy Orbán az Isten.

Csak arra próbálok rámutatni, hogy miért nem emlékszik már senki, hogy mi volt 2010 előtt, és, hogy mit is csinált a Gyurcsány Fegyenc.

2015. máj. 4. 09:52
 2/11 A kérdező kommentje:

Itt mintha lett volna egy válasz.

Ki jelentette? Ez az én kérdésem, innen csak ne szedegessenek le semmit! A másik oldal véleménye is vélemény.

2015. máj. 4. 10:32
 3/11 A kérdező kommentje:
Legalább szóltak volna, hogy XY-nak nem tetszett az egyik válasz, ezért eltávolítottuk.
2015. máj. 4. 10:33
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

" miért nem emlékszik már senki, hogy mi volt 2010 előtt, és, hogy mit is csinált a Gyurcsány Fegyenc."


Emlékszünk. De már 5 éve nem Gyurcsány van hatalmon.

Talán nem kellene már visszafelé mutogatni, hanem inkább FELVÁLLALNI, amit Orbán saját maga cseszett el!

2015. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek sokan, de nagy médiafelületet kapnak. Pl. az Orbán háza előtt tüntetők alig voltak 8-an, mégis címlapokra kerültek.
2015. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rühellem mindkettőt, ha ez vigasztal.
2015. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én meg pont ezen akadok ki, amikor vki az elmúlt legalább 13 évben kómában volt..

ébresztő, gyurcsány már a dk elnöke nem az mszp elnöke, szóval egyrészt aki most mszp-s annak köze nincs gyurcsányhoz, másrészt nézd meg a statisztikák alapján a dk és az mszp támogatottsága is a béka segge alatt van, nem tudom miről beszélsz..

ennek semmi köze sem az mszphez sem a gyurcsányhoz, lassan a fidesz már nem nagyon tudja mivel takargatni a hibáit, így egyre többen kezdik megutálni a fidesz-t is..

ez az orbán-gyurcsány téma csak az agymosott fideszesek fejében él.. gyurcsányról már rég nem is hallanánk, ha a fideszes médiák nem gyurcsányoznának megállás nélkül..

de ezt érthető, hiszen muszáj mindenkit aki nem hisz már a fidesznek azonosítani gyurcsánnyal, mert akkor egyszerűen elég lesz annyit mondani, hogy szarul élsz? kit érdekel ne fordulj ellenünk mert akkor gyurcsány mögött állsz, ugye azt nem akarod..

fogjátok már fel végre, hogy nem ez a két ember létezik csak a politikában -.-

remélem mihamarabb kivénhed és megdöglik mindkettő, mert akkor végre talán van egy kis esélyünk a normális életre mo-n.. -.-

2015. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kómában az orbán nyaloncok vannak. Egyébként emlékszek 2010 előttre is, hiszen kb. 30 ezerrel több marad a bukszámban. Most meg még túlórával is több a kiadás. És már a fele rokonsággal, baráti körrel skype-on tartom a kapcsolatot, mivel külföldre menekültek. Magasról teszek a kormány statisztikáira, csak azt hiszem amit látok.
2015. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2015. jún. 3. 15:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért,mert már öt éve ő és pártja van hatalmon.Ha valami nem tetszik az embereknek,nyilván a hatalmon lévőkön kérik számon.Még 2010 előtt,egy tv-s vitában az MSZP-s "páciens" visszautalt egy kérdésben az első Orbán-kormányra,mondván,hogy azzal miért nem foglalkoznak? A műsorvezető(nagyon helyesen) azt mondta,hogy azért, mert nem ők kormányoznak,nem ők vannak hatalmon.Most ellenkező a szereposztás.Ennyi.
2016. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!