Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért hiszik...

A jobbikosok miért hiszik azt, hogy most világmegváltás lesz, ha bekerülnek a parlamentbe?

Figyelt kérdés
Itt írogatnak, hogy majd meglátjátok a jobbik ezt meg azt fogja csinálni, majd így meg úgy. Jó tegyük fel, hogy bekerülnek. És aztán? Azzal, hogy bekerülnek, miért hiszi azt a gyakorikerdeseken minden jobbikos, hogy 180fokos fordulat következik és megváltják a világot? Hogyan? Meg hogy mik kerülnek majd napvilágra. Mik? Már úgy értem mit többet tudnak napvilágra hozni a tegyük fel 10 összeszedett százalékukkal, mint most? Nem utópisták itt egy kicsikét az emberek?
2010. febr. 22. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%
Jobbik 70%kal egyet értek amit akarnak 30-cal nem. Utálom, h ők is a vállalkozókat akarják támogatni, a bérből élők meg le vannak sz*rva.
2010. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

ma 00:31


Ezekszerint nem olvastad a programjukat eleg figyelmesen.

2010. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vissza akarják szerezni a Nemzet elfecsérelt ingatlan vagyonait! Felelős kormányt akarnak végre!Talpra akarják állítani a Magyar gazdaságot, a Magyar ipart a Magyar termelést,és saját állami beruházásokat terveznek....és nem utolsó sorban elakarják számoltatni ezeket a rohadt tolvajokat!!!!! Nem értitek hogy nem az adó csökkentés oldja meg a problémánkat meg az innen elveszek oda teszek aztán fordítva! Évek óta ide oda játszik a kormány elvesz aztán ad egy kicsit aztán többet elvesz! Elvagyunk lehetetlenítve és folyton folyvást hülyének néznek minket! Szerintem úgy hívhatnak minket egymás között hogy birkák,és igazuk is van! Sokan szembe szállnak elítélik a Jobbik gondolkodását meg hogy agresszívak stb....mért lehet ma Magyarországon másképpen politizálni??Most őszintén! Mert szerintem nem !Ma Magyarországon Olyan agresszívak és tisztességtelenek a pártok főleg ha kampányolás van, hogy arra csak így lehet válaszolni ahogy ők csinálják! Ráadásul az emberek már be vannak fásulva és nem akarják tudomásul venni hogy vagy most vagy soha többet nem lesz esélyünk mert már térden az ország ezután jön a fekvő helyzet és akkor véégeee a Nemzetünknek! HA jól emlékszem még pár éve egyébként az Orbán gyereket hívták kishitlernek! Na csak ennyit erről röviden!!!! Melyik kormány hirdette azt hogy el kell számoltatni a Nemzeti vagyont, és melyik kormány akar felelős kormányt létre hozni????Hát nem sokan állnak sorban......inkább helyette megint megy a szemfényvesztés ígérgetnek fűt-fát aminek a tizedét sem tartják be majd. Ráadásul értsétek már meg hogy az üres pénztárcába csak rakni lehet de elvenni nem, és az ország tárcája ÜRES! Majd megfizetünk sokszorosan minden kapott ígéretért az biztos! Talpra kell állítani a Magyar gazdasági helyzetet és nem érdekel milyen áron teszi ezt meg a Jobbik! Végre becsületes társadalomban szeretnék élni és nem ilyen ganéj országban amit tettek vele és az emberekkel! Bízzatok csak bárki másban, már mindenki megtehette volna hogy bizonyítson mégsem tette meg 20 év alatt!!! Nektek akik bíztok még a bukott politikusokban, mennyi bevétellel növekedett vagy nőt az élet színvonalatok az elmúlt 20 évben? Nekem semmivel sem sőt nagyon sokan tönkre mentek, sokan belerokkantak ebbe az állandó jobb-bal rendszer sárdobálásaiba közben fű alatt tűntek el a milliárdok volt hogy eurókban...... szavazzon rájuk az aki még hülyének akarja magát továbbra is nézetni és higgye el ha megint milliárdok tűnnek majd el ismeretlen tettes címszóval és senki nem vállalja majd fel ismét hogy igen én húztam le az országotokat és sosem lesz vége ennek az országunkra méltatlan viselkedésnek mert mi jó birka módjára hagyjuk hogy megtegyék 100000szer is....áááá már egyszerűen nem is tudom mit írjak csak hogy felnyissam a szemeteket hogy a parlamenti pártok úgy együtt vannak sülve főve a töménytelen lé áradat miatt hogy mindegy ki nyeri a választást a régiek közül úgy is ugyan azt fogják tovább csinálni amit elkezdtek előttük mert egy buxába megy a pénzünk vagy legalább is osztoznak amin csak tudnak!Ennyi nekem bőven elég volt hogy rá jöjjek nem szavazok többet sem fideszre sem mszpre mert mindegyikben csalódtam kellőképpen!!!!!
2010. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
Hmmm szójáték. Igen én írtam. Amit ezzel mondani akartam, hogy tök mindegy kire szavazol, aki bekerül a mézes bödönbe, nem akar másnak adni belőle...
2010. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
4%

Jó.Te így látod,mások meg nem.Ezen kár pörögjél,volt mikor jól ment,mégis leszavazták.Kit, hogy lehet megvezetni.Nem kell senkiben sem bízni,akkor nem is csalódsz!Én ezt vallom.


Az ígérgetés-nagyon kevés...Mindegy ki adja!!!

2010. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Előzőre válasz. "Nem kell bízni senkiben" Ez az amit feltud mutatni a 20 év alatt a pártpolitikai elit!!!!A bizalom az összefogás a nemzetünk becsülete már nem létezik???!!!

Ha nincs közérdek, és öncélúan élnek egymás mellett egy országban az emberek azt "csürhének nevezik" , embereket, szomszédokat, barátokat, ismerősöket, uszítanak egymás ellen jobb-baloldalra hivatkozva, ezzel kihasználva az emberek zavarodottságát és így lopják el szép lassan a lábunk alól a saját Hazánkat is!

Vagy összefogunk Nemzetté fonódunk, mert hiszen egy az érdek a még itt élő Magyaroknak , hogy jobban éljünk kihasználjuk maximálisan Magyarország adottságait a saját magunk érdekeire fordítva azt nem pedig a külföldi beruházok zsebeire, akiknek már így is túl sok vagyonunk került a markaikban! Köszönhető ez az elmúlt 20 év politikai nem szaktudásának a Nemzeti vagyon öncélú elherdálásának! Engem sem érdekelt pár éve bevallom de ha így haladunk a gyerekeinknek már a saját országukban nem lesz biztonságuk otthonuk! Az ő érdekükben cselekedjünk legalább a saját gyermekeink érdekében! Döntsön mindenki szíve szerint a választáson, de azért gondolkodjunk is mielőtt cselekszünk, ne a belénk rögzött belénk nevelt szemlélettel döntsünk! Azért mert 20 éve ugyan azok a pártok vannak nem azt jelenti hogy nincsen más választásunk hiszen végre a Nép akaratából egy új szövetség fonódott egy pártból, a semmiből.... Remélem bebizonyíthatják majd mindannyiunknak hogy mind ezidáig egy rossz irányban haladtunk az érdekeinktől távolodtunk,és mindannyiunkkal ellentétesen csak a politikusaink életszínvonalát növelve az országot a csőd szélére rántották!

2010. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!