Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem röhögöd szét magad az...

Nem röhögöd szét magad az MDF-eseken?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 21. 21:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem változtatta meg a véleményemet, hogy a Jobbikra szavazzak.. :)
2010. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
Ez csak valami vicc?
2010. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
vagy 3 felest tuti benyomtak felvétel elött:D főleg a 3:44-esnél:D
2010. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Lol, a beszédhibákat leszámítva is vannak igazi gyöngyszemek:


"Én a választáson azért szeretnék elindulni, hogy szeretném segíteni a nyugdíjasokat. Azokat a nyugdíjasokat, akik most rettentő nagy hátrányos helyzetbe kerültek. Szeretném segíteni a betegeket, akik szintén a mostani ÚJ RENDSZERBEN... ööö ja, a most a... a mostani változtatás al..öö alkalmával hátrányosabb helyzetbe kerültek. Itt gondolok a fogyatékos gyermekekre, a fogyatékos felnőttekre. Kérem, hogy támogassanak....támogassák BOKROS LAJOST és ezzel támogassanak engem és akkor én is önöket támogatom..."


Hát vazz, ilyen szövegek elmondásához tényleg komplett debileket kellett fogni. A nyugdíjasok felemelkedését Bokros Lajos dícséretével összekötni, mindezt megbolondítva egy kis rendszerellenes bolsevik elszólással, na ez a művészet.


Mi lehet ezeknek a fejében?

2010. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjasokat?Az MSZP nyugdíjasok pártja.
2010. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
behalok ezen emberek :D:D rohadt poén :D
2010. febr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Miért vannak?


Olyan a kérdés, mintha azt fejtegetnéd milyen hangos egy MTK-s szurkolótábor...

2010. febr. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
meg van vágva...
2010. febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy meg van vágva, de önmagában az nem elég röhejes amit mondanak? Meg ahogy mondják??


Ezen tényleg nem kellett volna egy centit se vágni, úgy is elég röhejes lett volna. (csak nyilván hosszabb meg unalmasabb)


Kb. 2 embert láttam ott, akinek valamilyen emberi formája meg viselkedése van, (az egyik az a vöröshajú buksza tiroli népviseletben, azt megdöngetném :)) ) de ha hagyják még egy keveset beszélni őket, lehet hogy azok is levágtak volna olyasmit, mint a Ddddöödemokrácijás kölyök.

(tudom, bunkóság ilyenen gúnyolódni, de vazze, egy közszereplőnek legyen már annyi intelligenciája, hogy ha nem képes kimondani egy szót, akkor kerülje meg ha nyilatkozik!)

2010. febr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!