Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP most miféle rendszervá...

Az MSZP most miféle rendszerváltozásról beszél? Hogy majd ők csinálnak rendszerváltozást? HAHAHAAA

Figyelt kérdés
Itt rendszerváltozás akkor lesz ha ezek örökre leta-karodnak a politikából.Meg az ingyenélésből.NEM?
2010. febr. 21. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem akkor lenne,ha a provokálók leta-karodnának a színről...persze erre remény sincs sajna.
2010. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Már nem azért, de az MSZP igen sokszor megújult már. A Fidesz viszont gyakorlatilag ugyan az sok sok éve. Hol máshol látsz a világon olyan pártot, ahol két vereség után is ugyan az marad a miniszterelnök-jelölt? Segítek: sehol...
2010. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Már nem azért, de az MSZP igen sokszor megújult már."


Sok marhaságot olvastam már ezen az oldalon, de ez mind közül a legjobb.

Még a pufajkás Horn is máig a vezérkarban lenne, ha a gyogyója nem akadályozná meg ebben.

2010. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Az mszpnek az alapulása óta 6 különböző elnöke volt, a fidesznek 4.


Az mszpnek 5 különböző miniszerelnök(jelöltj)e volt a fidesznek 1.

2010. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ugy látszik ide csak pártrajongók járnak.Akiknek tökmindegy esik vagy fuj vagy cigányok potyognak az égből.
2010. febr. 21. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Külön adót vetnék ki arra a baromra aki rájuk szavaz.
2010. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én rájuk szavazok
2010. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
22:05 én meg szégyellem magam az a barom helyett is aki azt hiszi, hogy aki nem arra a pártra ikszel amire ő az barom.
2010. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan a rendszerváltás beteljesítéséről beszélnek. (Én figyeltem.) Na de az mi is lenne? Amúgy meg teljesen mindegy, hogy miről beszélnek, ezek mind csak szóvirágok, semmi, de semmi nincs mögöttük, csak egy egyre szánalmasabb vergődés, ami a kívülállók számára egyre röhejesebb lesz.
2010. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az MSZP ugyanolyan színjátszó-csoport, mint a FIDESZ. Az MSZP-sek antikapitalista kommunistából váltak kapitalista nagyburzsoává, a FIDESZ-esek meg antiklerikális liberálisból konzervatív jobboldalivá. Micsoda performance-ok, ez még Houdininek se sikerült volna:)
2010. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!