Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem Kósa Lajos a Fidesz...

Miért nem Kósa Lajos a Fidesz miniszterelnök jelöltje a 2010-es választáson?

Figyelt kérdés
Hiszen Orbán Viktor már kétszer megbukott!
2010. febr. 21. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert Viktor a nemzet örökös miniszterelnöke, és ezt csak csalással és erőszakkal lehet elbitorolni tőle :)
2010. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, Kósa nem lenne rossz ötlet, mivel egyrészt alelnök, másrészt pedig a Debreceniek szeretik.
2010. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kósáról is nagyon sok dolog fog kiderülni, nála korruptabb Fideszes nem sok van. Hiteles Debreceni forrásokból tudom, hogy vele sok sok baj lesz.
2010. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szereti a hóhér...

viszont az tényleg érthetetlen, hogy egy 2szeres vesztes a jelölt...???

nem is akarnak nyerni?

2010. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Ilyesmit már én is firtattam, mert szerintem (is) a Fidesz sokat veszít azzal, hogy sokan zsigerből utálják Orbánt (nem is tudják miért). Ezzel nem lehet mit kezdeni, csak azt, hogy más is van rajta kívül, ő maradhatna pártelnök, futballbíró, köztársasági elnökjelölt, mit tudom én mi.
2010. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy Örökös Országos Futballbíró
2010. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Orbán egy elmebeteg, hataloméhes cigány, viszont kezében van a hatalom, a kapcsolatok. Kijelentette, hoyg nála a pénzes ládika kulcsa. Mikor egy-két hang felszólalt a váltás mellett, Pokorny, Smidt Mária, rögtön nekik estek. Simicska és Orbán a két nagyfőnök, kezükben a FIDESZ. Csúnyán elverhették volna az MSZP-t 2006-ban, hanem a főcigány, hanem egy sokkal kulturáltabb, szimpatikusabb jelölt, azaz Kósa indult volna miniszterelnök-jelöltként. Nálam alapelv, a cigány, liberális, likudos Orbán vezette pártra soha nem fogok szavazni.
2010. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne má. Fúj utálom Kósát. Lerí róla h milyen kétszínű, még bele se tudja élni magát abba amit mond. Nehogy már egy sznob debreceni legyen. Megőrültetek?
2010. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!