Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tisztán lehet tudni a...

Ha tisztán lehet tudni a választási eredményeket, akkor miért költ a két nagy párt mégis olyan sok pénzt a kampányokra? Vagy miért költenek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jós, de azt ugye mindenki tudja, hogy a sorrend a következő lesz: Fidesz, Jobbik, a többi pedig nem lényeges.
2010. febr. 21. 01:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A finomra hangolt % miatt.
2010. febr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azért költenek h megváltoztassák az emberek véleményét, rájuk szavazzanak. mellesleg tényleg nem vagy jós, emeszpét kihagytad a fidesz és a jobbik között, lássá már racionálisan!
2010. febr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert ezek szerint nincs államadósság.Ha lenne nem költekeznének.MENJETEK MÁR EL KENYERET VENNI PÉNZ NÉLKÜL.öSSZEJÖNNE A DOLOG?Mert szerintem k()rvára nem.
2010. febr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még nem dölt el semmi, a fidesz már vesztett nyerő helyzetből, és az is merész kijelentés hogy a jobbik ekkora erő lenne.
2010. febr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

te biztos szavazó vagy, de nagyon sok ember (télleg el nem hinnéd mennyi), nem tudja h kire-mire szavazzon. nézegess felméréseket, azokon nagyon jól látszik az ilyesmi.


Am meg én is mindig biztos vagyok a dolgomba és ilyen kamu cuccoknak nemhiszek mint a kampány. Te is tudsz keményen dolgozni 1 hétig, hogy kapj fizetésemelést, utána meg belesz*rsz

2010. febr. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
a jobbik elér 30% ot max, fidesz 50% mszp 10% +az apró
2010. febr. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
+ üveg?
2010. febr. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1:14-nek.

Nem hagytam ki az mszp-t. Ők ebben a kategóriában vannak: "a többi pedig nem lényeges." Szép lenne, ha őket is besorolnám annyi szar után amit csináltak. Elkúrták. Sajnálom.

A napokban hallottam, a tv-ben mszpés emberke szájából: A fidesz egymillió munkahelyet akar teremteni, de valójában négyszázezerrel fogja növelni a munkanélküliek számát, mivel évente 140000 munkahely létesül, az 10 év alatt 1400000, így a fidesz csökkenteni akarja a foglalkoztatottságot. Hát ekkora marhaság után még tényleg számoljam őket valahová? Egyébként se fideszes, se jobbikos nem vagyok, de bármelyikbe beszállnék, csak ne kelljen az mszpét látnom!

2010. febr. 21. 01:57
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok jós, de azt ugye mindenki tudja, hogy a sorrend a következő lesz: Fidesz, Jobbik, a többi pedig nem lényeges."


Az, hogy te ezt szeretnéd, az egy dolog. A másik, hogy ezt nem mindenki gondolja így...

2010. febr. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nem említettem, hogy így szeretném, de ez tisztán látszik, hogy így lesz. Ez az én véleményem, amire akár fogadok is. Ha az lenne amit én szeretnék, akkor picit változna a sorrend. Persze az emeszpét még akkor sem venném az esélyesek közé.
2010. febr. 21. 02:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!