Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz atomháború?

Lesz atomháború?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 23:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A patkány sem válogat, ha sarokba szoritják!!!!
2010. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%
Lesz, ezért én azt mondom, hogy építsük meg a magyar atombombát!
2010. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ha nem is atomot, de legalább valami reproduktív vírust.


01, terjedjen cseppfertőzéssel (100% fertőzés)

02, a genetikai állományban okozza a mutációt

03, a központi idegrendszert támadja meg

04, színtelen, szagtalan,íztelen legyen

05, a fajsúlya a levegővel legyen megegyező" földközelben"

06, 2 hó lappangási idő ( tünetmentes )

07, már az első nap fertőzzön

08, a tünet megjelenése után 12 ó halál

09, 100% halálozási arány

10, cseppfolyós egyedből autómatikus kiválás 2-3 ó

11, vízelegy képezhetőség

12, 5dl/500km2 hatékonyság

2010. febr. 21. 00:31
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kellene találni egy olyan technológiát, ami hatástalanítja az atombombát, azaz a láncreakciót nem engedi beindulni. Nem tudom, létezhet-e ilyen, de ebben az irányban indulnék el. Ezt ráküldeni a rakétákra, egy védelmi rendszer kiépítésével, ha baj lenne.
2010. febr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Rajtunk az segítene ha a teleportációt találnánk ki.

De az is lehet hogy egyből kapnánk egy atomot, hogy ne tudjuk felhasználni. Hiszen minden közlekedési formát, árú és teher szállítást kiváltanánk, és minden energia hordozót az atomtól az olajig.


Ha én feltalálnám, olyan országot varázsolnék Magyarországból, ahol tényleg megszületni nehéz csak.

2010. febr. 21. 00:45
 16/23 anonim ***** válasza:
Jó, vannak érdekellentétek, de összeesküvési elméleteket nem kell gyártani...a gépipar létrejötténél sem alakultak titkos fa és szekériparos szervezetek, melyek a gépek és első autók gyártóit kinyírták volna!
2010. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem, hisz akik tudtak gyarmatosítani és a szénnel üzleteltek és a petróval, azokból lett a shel, Aral, Texacó, stb még jó hogy nem.

De pld a németeknek csak szene van és egyből csináltak két csetepatét is, ami a gyarmatosításról szólt.


Nem kell csinálni, mert a történekem csak az alternatív lehetőségek logikus megvalósulása. Ok ás okozatok szoros összefüggése, és ha nem csinálod akkor is létezik."csak észre kell venni"

2010. febr. 21. 00:57
 18/23 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom...lehetőség mindenre létezik. Csak tenni kell érte. Én azért vagyok jobb helyzetben, mint más, mert én tettem érte, míg mások anyáztak és monnyonle-neztek. Ennyi a képlet.
2010. febr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ne te se vagy épp, nincs jobb dolga az egyetemistáknak mint ilyen népirtásos agyrémeken gondolkodni.
2010. febr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én egyetemista?? Mivan? Én senkit sem írtok...a suttyó nép saját magát írja ki, nem veszed észre??
2010. febr. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!