Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz forradalom a...

Szerintetek lesz forradalom a következő két évben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 22:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
egyébként az tök érdekes, hogy a randalírozók szétverhetik a várost a rendőröket dobálhatják betondarabokkal, de ha a rendőr vissza lő GUMILÖVEDÉKKEL akkor ez már rendőr állam...ez is csak itt van így..vinném lecsukatni mind aki szétveri a "szeretett hazáját" mellesleg a rendőrség az éppen kormányon lévő pártot köteles mindig védeni!
2010. febr. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, ha a "gárda csendőrség" tevékenykedne, akkor éles lövedékkel és szúrófegyverekkel oszlatnának, mint anno dicső nagybányai tengerész példaképük idején. Vagy mint Teheránban, ahol szintén a szélsőségesek által agyonmagasztalt iszlám terrorkormány van.
2010. febr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

01:27

Te Vagy budapesti vagy, vagy nagyon tájékozatlan! Menj el vidékre utána minősíts engem! Aki nem osztja a te véleményed az hülye? Ha jól látom van aki szerint forradalom lesz! Nem vagyok 14 éves. 31 vagyok! Csak nyitott szemmel járok és szoktam beszélgetni az emberekkel. Nem olyanokkal, mint te vagy...

2010. febr. 21. 11:02
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha ez a köcsög mszp nyer ennek az országnak annyi. Afrikai szinten lesz a következő 4 évben az tuti. Remélem nem maradnak itt a nyakunkon.
2010. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok 14 éves. 31 vagyok!"


Én a helyedben nem reklámoznám, ha 31 éves létemre 14 éves gyerek szintjén gondolkodnék, nemtisztelt kérdező.

2010. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem lesz forradalom!Nem érett a Jobbik erre,mert mindent indulatból akar csak megoldani.Remek cél,még azt is tegyük tönkre amit nem loptak el,meg az öregeink verejtékkel felépítettek.Nevelő apám 56-os diák,elmesélte miben volt más,és mikor itt nekiálltak ezek két éve randalírozni,az első órában megmondta,ebből semmi értelmes nem lesz!Igaza is volt,pedig kételkedtem benne...
2010. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy te okos vagy! Örülj ennek!
2010. febr. 21. 22:25
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdező!Azért mert te szeretnél forradalmat,az a te szerencsétlen felfogásodat tükrözi.Hát csinálj!Aztán majd leverjük:))))
2010. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!