Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye hogy előrehoz...

Mennyi az esélye hogy előrehozott választások legyenek és a Jobbik nyerjen rajta?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 05:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja h a kettő közül egyik se fog nyerni az mire gondol? Az összefosásra ami 16% a potencionális választóknál? Amúgy meg nem fognak előrehozott választásokat csinálni, kinek lenne jó ez most? A Fidesznek? Soha nem voltak ilyen gyengék. Az összefosás? Ők állnak a legtávolabb a győzelemtől. A Jobbiknak? nekik még időre van szükségük, jelenleg még 3% ra vannak a Fidesztől, időre van szükségük, mert még nem ők a nyerők. Szóval teljesen értelmetlen lenne szerintem.


Közvélemény kutatások elég pontosak, én azalapján mondtam ezeket. ( [link]

2015. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha a Gyurcsány kormány idején nem volt előrehozott választás szerintetek most lesz?
2015. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Az előrehozott választás jelenleg a Jobbiknak sem érdeke, mivel folyamatosan erősödnek, tehát ha várnak 2018-ig, jobb eséllyel jutnak kormányra. (Orbán is azért várt ki 2006 után kamu ultimátumok közepette, hogy elsöprő győzelmet arathassanak 2010-ben.)
2015. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

simán van esélye és nyerne is.

döbbenetes mennyiségű ember forduélt el a fidesztől

, nem is csodálom.

2015. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!