Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire kéne szavazni 2018-ban?

Kire kéne szavazni 2018-ban?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez nem nyílvános de ti kire fogtok szavazni?

Kiben bíztok meg?

Én 17 vagyok..2018-ban már szavazati jogom lesz.

Kire adjam szerintetek le?

És érveket is kérnék..

Egyenlőre a Jobbik a nyerő nálam :)

Aztán majd lesz ami lesz..


2015. ápr. 12. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%
Én a Jobbikra fogok, mert nagyon kíváncsi vagyok az igazmagyarok pofáraesésére. :D
2015. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Kiben bíztok meg? "


Senkiben. Aki bármelyik politikusban megbízik, az meg is érdemli őket...


"Kire adjam szerintetek le? "


Ne más mondja meg, hogy kire szavazz. Elméletileg felnőtt ember leszel, képesnek kellene lenned arra, hogy eldőntd, hogy neked mi a jó, mi a kisebb rossz. Aztán majd úgyis csalódsz párszor, mert "nem ezt ígérték". Feltételezem, hogy nem csak tizenévesek válaszolgatnak itt, sokan szavaztunk 2006 előtt is, és akkor nem volt még "világmegmentő" Jobbik. Akkor másnak hittünk/másnak hitték azt az emberek, hogy majd megváltja a világot. Hát nagyon nem így lett. A Jobbik jelenleg gyakorlatilag kb azt a folyamatot játsza el, amit a Fidesz játszott a 90-es években. Semmi biztosíték, hogy nem ugyanoda fognak jutni.

2015. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem tudom eldönteni helyetted.


Ha szavazni kellene a mostaniakra, meg a ballibberekre biztos nem.

2015. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!