Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ez a Molnár Csaba...

Szerintetek ez a Molnár Csaba (kancellária miniszter, teljesen normális?

Figyelt kérdés

Véletlenül se akarok sznobnak, vagy lenézőnek tűnni, meg én se vagyok egy túl intellektuélis ember, de azért ez a politikus elég "érdekes".

Arra gondolok, hogyha ilyenek a minisztereink, akkor csoda, hogy csak ennyire van lecsúszva ez az ország...


2010. febr. 19. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Mi a bajod vele konkrétan? Többek között az ő döntésének (stratégiai gáztározó) köszönheti az ország és a környező térség, hogy nem maradt gáz nélkül az orosz-ukrán energiavita nyomán...
2010. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát konkrétan az a nyilatkozata, amit a minap tett, hogy a Fideszes önkormányzatok adósítják el az országot, meg már sérti a fülemet, hogy mszp- s politikusként van képe mutyiról beszélni, persze az ellenzék mutyizik, korrupt... Félre ne értsd, nem vagyok elkötelezett szavazó, vagy ilyesmi, de ez után a 8 év után szerintem jobb lenne ha inkább hallgatnának.

A Gáztároló biztos tuti üzlet volt, valakiknek, de nekünk semmi hasznunk nincs belőle, még a támogatást is elveszik, már akinek jut, akinek meg nem, az a gatyáját is kifizeti gázszámlára.

2010. febr. 19. 21:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy közszereplőnek nem szabad így megnyilvánulnia.

Úgy viselkedik, mint egy deviáns óvodás, akinek ellopták a játékkockáját.

2010. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy állat az az idegbeteg valaki.

Szégyen még a politikusok között is.

Olyan szinten és habitussal hazudik, hogy már kínosan komikus!


A gáz tárolók meg már rég megvannak, ugyan is azok azok kiapadt kutak, amiket bizonyos mértékig fel lehet tölteni.

2010. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Juj, ez nagyon jó kérdés. Én is fel akartam tenni, csak nem találtam sehol azt az ütős videót a feb. 15-ei parlamenti felszólalásról, ahol magából kikelve dadogva üvöltözött egy veszekedő óvodás színvonalán álló dolgokat. Korábban egy felejthető szürke sablonfigurának gondoltam, de mikor láttam valamelyik tv-ben ezt a bejátszást, nekem is az volt az első gondolatom, teljesen komolyan, hogy ez egy őrült. Annyira nincs tisztában azzal, hogy hol van és hogy mi a hatása ennek a produkciónak. Ha meglenne esetleg a videója, akkor mindenki értené, hogy miről beszélek.
2010. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2010. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ez egy korábbi performansza


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=uUQHzV5dW2g


Hát ilyen ez a hazafi :-). Nemtom engem egy kicsit Batiz Andrásra emlékeztet, csak ő legalább normálisan tudott beszélni.

2010. febr. 19. 21:42
 8/17 anonim ***** válasza:
21.40: Kösz, ezt én is megtaláltam, de ez egy korábbi. Nem erre gondoltam, hanem a feb. 15-ei fellépésére, ami még sokkal jobb. Ott már olyan medgyessiesen dadog is. Nem tudom már, mi volt a szó, amit harmadszorra se tudott kimondani. De azért a te videódon is látszik, hogy nagy a baj...
2010. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ja nagy a baj, hogy ezeket vezető beosztásba teszik. Nem tudom kinek a valakije, de az tuti hogy befolyásos ember, mert ezekkel a szerény képességekkel nem lehetett könnyű ide betolni.

Amúgy a diákönkormányzatban, meg a fősulin is találkoztam hasonló politikuskezdeményekkel, biztos így élik ki magukat, ha már a fősulin nem ment.

Önéletrajza:

[link]


(maradt volna ügyvéd)

2010. febr. 19. 22:12
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem csak arról van szó, hogy valakinek a valakije, hanem a szerencsétlen MSZP azt hiszi, hogy Molnár Csaba jó: dinamikus, kemény, határozott, tüzes, fel tudja rázni az embereket. Ennyire le- és hülyének néznek minket, illetve nekik ennyire nincs közük a valósághoz. És hát nagyon elgondolkodtató az a társaság, aki egy ilyen félkegyelműt előtérbe tol. Nem csak Molnár úrnál nagy a baj, de a csapatánál is.
2010. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!