Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan szegény lenne a nép,...

Ha olyan szegény lenne a nép, akkor hogy lehet az összes szálloda tele, fizetőképes vendégekkel?

Figyelt kérdés

Állandóan megy az ellenzéki agymosás, szegény a nép.

Látszódik...

Már húsvét előtt tele voltak a szállodák foglalással.

Párok és gyerekes családok.

És ez nem nyaralás, hanem csak kis "hosszúhétvégi kiruccanás".

Szóval nincs itt akkora baj, mint ahogy azt pár médium próbálná meg az embereknek bemutatni.

A válság óta a turizmus futott fel hazánkban a legjobban, és mivel ez egy erősen jóléti szolgáltatás, mutatja, hogy a magyar társadalom már rendelkezik jelentősebb megtakarítással.

Mert ugye nem az utolsó ft-jából megy senki sem hosszúhétvégézni.



#nincsittszegénység #baloldalagymosás
2015. ápr. 6. 09:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%

Nem csak a szállodák.

A nagy bevásárlóközpontokban, plázákban meg minden hétvégén olyan, mint sáskajárás lenne.


Ha nem lenne vásárlóerő meg fizetőképesség, akkor nem épülne az 5. diszkont egy kisvárosba.

2015. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszönjük a ferdítést.

A rtl és atv hű nézőjének véleményét olvashattuk.

2015. ápr. 6. 10:09
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

"Már húsvét előtt tele voltak a szállodák foglalással."


Ezt hol láttad? Az M1-en?


Nekem van étteremtulajdonos ismerősöm és ő mondja, hogy egyre kevesebben mennek hozzá enni.

Na, akkor ilyenkor mi van?

2015. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%

Egyetértek veled kérdező, Magyarország egy jóléti, nyugati ország. Ha átnézel más nyugati országokra, amik nem tartoznak a világ élvonalába, tehát nem Németország, nem Hollandia, nem Norvégia, hanem mondjuk Spanyolország, Portugália, Olaszország, ők se élnek jobban, mint mi.


Azért megy a hiszti, mert a Kádár-rendszerben a kommunizmus miatt kisebbek voltak a társadalmi különbségek, és a sok prolinak nem fér bele a csöpp agyába, hogy vannak akik plázáznak, és vannak akik megfagynak, pedig ez a világ rendje.

2015. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

# 3/5 Időpont ma 10:09


Nincs TV-m narancska. Csak nyitva van a fülem meg a szemem is, anélkül, hogy bármelyik párt seggébe bedugtam volna. De nem is számítottam tőled érvre, olyat ti nem tudtok...

2015. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

Anyagilag nem szegény az ország.

Csak nyaktól felfelé vannak komoly hiányosságok. Elég kimenni az utcára és egyből rá lehet jönni erre:

[link]

[link]

Továbbá sereghajtók vagyunk dohányzásban és alkoholizmusban is, ami szintén nem olcsó. Vagy a közterületekre történő kutyaürítés terén is. Azt én sem értem hogy ha valaki tényleg rosszul van fizetve, akkor ezekre az értelmetlen, haszontalan és káros dolgokra hogy telik neki. Vagy akkor mitől van kedve rongálni?

Szegénység esetén inkább komoly szokott lenni az ember, nem pedig az itt leírtakkal jellemezhető.

Nem tudom miféle jövedelmük van azoknak akik mindezt megengedhetik maguknak, de tájékoztathatnának engem is mert eddig én mindig keményen megdolgoztam a pénzért még akkor is ha volt úgy hogy jól kerestem, ezért nem engedhettem meg azt hogy olyanra adjak ki ami másoknak könnyen szerzett pénzt jelent, például taxi vagy száloda.

2015. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Az van,hogy nagyon kettéosztott az ország.A becsületes még strandra se tud menni,az ügyeskedő meg röhögve megveszi 45 ezer ftért a cipőt,meg 300 ezerért a telefont.
2015. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Egyik hazai szállodalánc gazdasági osztályán dolgozom.

Pontosan látjuk évek óta, hogy nő a kereslet az efféle szolgáltatások felé, a válság óta többlépcsős fejlesztési program valósult meg a cég által üzemeltetett szállodákban.

A vendégkör nagy része magyar állampolgár, ahogy írtam párok és családos emberek.

ÉS bizony ezt a baloldal nem tudja elferdíteni, max az ilyen bérkommentelők, mint az a pár , aki itt mocskolódik.

2015. ápr. 6. 10:17
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
Ez az ötöske jol mondja! (Még ha a kádározást ki is hagyhatta volna, hiszen az már csak az elözö generácio tudatában élhet)
2015. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezö! Csak azt nem veszed észre, hogy az általánositásod egy korlátolt agyrém? Amit te látsz az a szállodaláncod fizetöképes vendégköre, de te az egész m népre vonatkoztatod. Ne akarj megvezetni bennünket!!!!!! mint egy M1!
2015. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!