Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy ilyen törvénykezés milyen...

Egy ilyen törvénykezés milyen hatással lenne a cigánykérdésre Mo. -n?

Figyelt kérdés

1. Ingyenessé tenném a fogamzásgátlót, óvszert, stb.

2. Ne válalhasson gyereket az, akinek nincs munkája, közmunkás, leszázalékolt minkét szülő.

3. Ha mégis terhes, akkor

A: El kell vetetnie

B: Alá kell írnia, hogy ha megszüli, akkor minden segílykéről, pótlékról lemond.


Ezzel a gyerekeket is védenénk, hogy ilyen helyekre ne szülessen senki.

Illetve nyilván a dolgozó, adózó embereket, ne az ő pénzükból neveljenek neveljenek a cigányok 20-at, nem azért adóznak, hanem hogy legyen gyógyszer a kórházban.


2015. ápr. 4. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem jó.


Ingyen óvszer+fogamzásgátló= Az adófizetők pénzéből van.

Lennének, akik elvinnének a boltból raklapszámra ilyeneket és eladnák külföldön pénzért.


Inkább, önként bevállalós sterilizációs programok kellenének, mely után az állam fizetne is.Ezzel vissza lehetne szorítani a cigányság felelőtlen gyermekvállalását.Aki putriban lakik és önmagát sem tudja ellátni, az ne szüljön gyereket, főleg ne 6-7 gyereket.

2015. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

1: Én is erre gondoltam. Ha kapnának érte egy kis pénzt, akkor garantáltan sorbanállás lenne. Szerintem nőnként fél millió elég is lenne hozzá.


A gyámügynek meg nem ártana jobban aktivizálnia magát.

2015. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jótékony hatással.
2015. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A hatgyerekes alkesz utcabelimet elnézve nekem jobb ötletem lenne:

Az xedig gyerekre (A3.szerintem korrekt határ) ne járjon semmilyen támogatás, max 3 évig a főállású anyasági. Tehát az ilyen nagycsaládosok kedvezményei sztornó.

A csp és a gyes, vagy át anyasági ne legyen készpénz.

Hanem mondjuk lenne egy Erzsébet-kártya, amivel lehet csekket fizetni, iskolai étkezést, élelmiszert, tanszert. Ha valaki visszaél vele, szigorúan büntetném.

Az ilyen kötelező lekötés, abortusz keleten divat, és szerintem nem is követendő példa.

2015. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nonszensz gondolat:

Mindig is a szegényebb rétegek szültek több gyereket.


Az underclass-al aminek ők is a tagjai az a baj, hogy megszűnt a végzettség nélkül is végezhető munka.


A gazdaságot, és azon belül is a mezőgazdaságot kellene visszaállítani/átállítani a szántóföldi növénytermesztésről, az emberi munkaigényesebb és magasabb hozzáadott értékű kertészeti növénytermesztésre.

2015. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Oh, még valami: a most hatályos sterilizálós törvény meg bekaphatja!

24 vagyok, van két gyerekem. Nem akarok többet, de nem sterilizáltathatom magam, csak negyven felett és négy gyerek után.

2015. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Ja, mert akkor majd nem lesznek szegények meg bűnözés jól mondom?! 900 nap munkaviszony nélkül szóba se állnak veled a munkaügyibe, hogy segélyt szeretnél, az a 15 ezer amit a hátrányos helyzet után kapnak meg kb arra elég, hogy ne haljanak éhen. Igen tudom, hogy az a kép él a fejetekben, hogy 8 gyerek után kapott pénzen van plazmatévé meg merdzsó, de a valóságban nagyon nincs. Az ilyen helyeken mindenki ősrégi csepellel vagy hasonlóval jár.


El lehet venni a gyereket, csak hova teszed?! Nem egy élmény az árvaház, és nevelőszülőkkel sem lehet dunát rekeszteni. Pláne ha valaki cigánynak születik, 2 évesen már el van döntve róla, hogy bűnöző lesz...


Ha nagyon tenni akarsz valamit, old meg, hogy ne legyen nagy arányú a korai iskolaelhagyás, mert aki bűnözésre adja a fejét jórészt nem az az érettségizett szakmunkás cigány réteg, hanem a 8 általánosos asztalosképzést otthagyott.


Mondjuk erre egy jó rendszer a duális képzési forma, ahol nem csak pénzt kapnak a jó tanulmányi eredményért, de egy munkahelyen is megbecsülhetik magukat.


Csak mert én már láttam közelről cigánygyűjtő szakiskolát és cigány falut is. Fotelforradalmár barátaim.

2015. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tetro ***** válasza:
81%
kérdező, ha jól értem, akkor annak ellenére hogy fogy a magyar te szépen szólva is pofán fosnád a nagycsaládosokat?
2015. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hallottam, hogy az abortusz Istenellenes, és be kéne tiltani, ne de hogy valaki ennyire átessen a ló túloldalára és büntesse a szülést!
2015. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!