Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne most jobb a hazai...

Nem lenne most jobb a hazai egészségügy állapota, ha annak idején nem törlik el a népszavazás miatt a vizitdíjat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
És most gondolj bele, hogy az ilyen 9es, 10es féléket is el kell látni, és még jó pofát is kell hozzá vágni...
2015. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

Méghogy jobb lenne, röhögnöm kell! :D


Akkor sem volt egetrengető fejlődés, én emlékszem rá a sok libberrel ellentétben, sőt szerintem azt is ellopták volna.

2015. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%

"Másnak lehet jobb lenne, de nekem nem, mert egy csomószor voltam orvosnál, és így is havi 20 ezer forintot költöttünk gyógyszerekre télen, úgyhogy rohadtul nem támogatom ezt az ötletet. Sok nyugdíjasnak muszáj orvoshoz járnia, és a legtöbbjüknek alig van pénze, nemhogy még vizitdíjat fizessenek."

Én is sokszor voltam, de x alkalom után visszatérítették. Egyébként én támogatnám a vizitdíjat. Tényleg rengeteg öregasszony csak unalomból jár be. Egylébként érdekes, hogy a 300 ft-os vizitdíjat alig tudnák sokan kifizetni, de a 700 ft-os netadó már semmiség, minek hisztizünk miatta. Csak gratulálni tudok. Gondolom, ha orsós vezetné be a vizitdíjat, akkor sokan még az automatát is megcsókolnák, amiből sorszámot húznánk az orvoshoz.

2015. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!