Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha telefonon kérne tőletek...

Ha telefonon kérne tőletek pártpreferenciát egy kutatóintézet, ti bevallanátok hogy nem a Fideszre tennétek az x-et?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 06:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
hazudnék
2015. ápr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szántóvető ***** válasza:
67%
mindent bevallanék csak takarodjanak már el.
2015. ápr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Bevallanám.
2015. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
mint a huzat
2015. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Bevallanám az igazat, bárkire is szavaznék. Nem csak a fideszt, hanem akár az mszp-t, akár a jobbikot, mindegy kire szavazok, nincs miért szégyenkeznem, van jogom szavazni rájuk. Ha ők valamit szarul csinálnak a parlamentben, az nem az én hibám, hanem az övék, én csak tettem egy szavazatot rájuk.


"egy kutatóintézet"


Nincs olyan kutatóintézet, amely pártpreferenciát kérne. Senki sem fog ezzel foglalkozni, erre csakis a jelenlegi kormány, illetve ellenfelei kíváncsiak.

2015. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Csak az ilyen agy mosott libsik félnek bevallani mert a csótányuk elhitette velük hogy diktatúra van. Simán bevallanám hogy a Jobbikra szavaznék.
2015. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én simán megkérdeztem mégis honnan vették a számomat, mikor nem tudtak rá semmi értelmeset nyökögni, letettem. Kb. ennyit ezekről a felmérésekről.
2015. ápr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
véletlenül randomizálják őket
2015. ápr. 6. 02:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán felvállalom ország világ előtt hogy nem! Kérdeznék, hogy akkor kire, mondanám, hogy bárki csak ne a Fidesz!
2015. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ezzel vissza lehet élni, de anonim kérdőívben megtenném.
2015. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!