Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018-ban szavaznál a Moma-ra?

2018-ban szavaznál a Moma-ra?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 14:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk nem lesz nemzeti közmédia, nem építünk stadionokat meg megszállási emlékművet és hasonló létfontosságú dolgokat.
2015. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11


Ezek nem kerülnek 6000Mrd Ft-ba amit ki akarnak szedni a költségvetésből.

2015. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha hiányzik akkor hiányozni fog. Legfeljebb megszorítjuk a nadrágszíjat (képletesen), de legalább nem hitelből finanszírozzuk a jólétet. És akkor újra növekedési pályára állhat az ország, és talán, néhánytíz év múlva érezhetően jobb lesz (vagy ha radikálisabban csinálják akkor még előbb).


Számomra eleve nemnormálisnak tűnik, hogy többet költünk mint amink van. Otthon saját háztartásomban sem így csinálom (költéseimet a lehetőségeimhez, nem pedig az igényeimhez igazítom - így tudtam tőkét felhalmozni és befektetni), akkor az állam miért csinál belőlünk (és közvetve belőlem is) adóst? Én nem ezt szeretném.

2015. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#13


Ha ezt csinálná esetleg szavaznék rá.


De az adókat is le akarja csökkenteni. A hiány így megmarad, de egyesek több pénzt vihetnek ki az országból, és több szegény lesz az országban + tovább romlik az infrastruktúra állapota.

2015. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Egyes - általam igazságtalannak vélt - adókat én is csökkentenék/kivezetnék. Elsősorban azokat, amelyek piactorzítóak (szektorális különadók).


Nagy, általános adócsökkentésre viszont szerintem sincs szükség (esetleg csak annyira, hogy versenyképesek lehessünk a régióval).

2015. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"De az adókat is le akarja csökkenteni. "


Lehet is ha nem hülyeségre költsük.


-jelenleg a költségvetés 60%-a jóléti kiadásra megy el.

2015. ápr. 8. 17:10
 17/21 anonim ***** válasza:

#16


Ez a szám/százalék honnan jött?

2015. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

sac per kb


[link]

2015. ápr. 8. 17:26
 19/21 anonim ***** válasza:
Oktatás vagy az eü a hülyeség szerinted?
2015. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"Társadalombiztosítási és jóléti szolgáltatások"


ez

2015. ápr. 8. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!