Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mesterházy Attila ma Veszprémb...

Mesterházy Attila ma Veszprémben azt bizonygatta hogy ők milyen sokat tettek az országért. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Nőtt a családi pótlék.Több lett a fizetés......
2010. febr. 17. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
hol? én nem látom sajnos:( pont hogy egyre szarabb az én anyagi helyzetem hónapról hónapra:s és a legérdekesebb az egészbe pont ahogy beköszöntött a 2010-es év azóta egy nagyot zuhantam lefele anyagilag:s és jelen pilanatba is kilátástalan a helyzetem:(
2010. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

1,: nem csak te vagy így, sok ismerősöm is szarul van most anyagilag, aki korábban nem halmozott fel tartalékot, illetve csak valami alkalmazott szarért húgyért.

"csak így tovább barátaim"

2010. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

És ilyen összejövetelen az emberek nem esnek neki? Nem hányorgatják fel h a korrupciot meg a hazugságot?


Ő is csak a mentelmi jogért csinálja.


Egyik ismerősöm mondta h már azért is fizetnek ha elmész ilyen politikai előadásokra és tapsolsz, h a tv-ben le tudják adni milyen nagy a bázis, támogatók.


Szeretném minden nap a tv-ben azt látni h sorba csukják le a csaókat, bűnözőket!

2010. febr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

"bizonygatta hogy ők milyen sokat tettek az országért"

Igen, igaza van, rengeteget tettek az országért.

Vagy most nem Izraelről van szó? [cinizmus OFF]

2010. febr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha sokat nem is,de többet mint a Fidesz anno.Legalábbis a kisemberekért.A válságért pedig nem ők a felelősek.Bajnai jól kezeli.Majd a Fidesz hatalomra jutása után meglátjátok,hogy jobb lesz_e ?
2010. febr. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Azt birom hogy ti sírtok a legjobban akik itt irkálnak fórumba. Nem tudom szerintetek ti éltek rosszul, vagy az aki ide nem is tud írni ide, mert nincs internet és valóban rosszul él?
2010. febr. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Huhh, előző...

Még meg kell emésztenem az írásodat, de addig is:

Menj tapsolni a nyilvános fórumaikra.

Hidd el, nem te vagy többségben, amit el tudok képzelni rólad: Apád valami gazdag tolvaj politikus, te meg az elkényeztetett kölke vagy...

2010. febr. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólásom a kettővel előttemnek szólt.
2010. febr. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

"vagy az aki ide nem is tud írni ide,"

Ide te sem tudsz írni ide.

2010. febr. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Hazudik!! Egyre élhetetlenebb ez az ország. Ami az itt élő nemmagyaroknak tökéletesen mindegy, mert továbbállnak, ha már teljesen élhetetlenné válik. Csak a magyar hová menjen? és miért menne? Nagy változások kellenek ide!! Ezt fontoljátok meg jól!!
2010. febr. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!