Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a kedvenc politólógusod?

Melyik a kedvenc politólógusod?

Figyelt kérdés
Vajon miért őt? Okosakat mond vagy mert elfogulatlan?
2015. márc. 26. 02:17
 1/5 sandorka25 ***** válasza:
Az én kedvencem Morvai Krisztina, mivel ő okosabb és tehetséges a politikában. Morvai megmondja a frankót az embereknek, és nekik van igaza.
2015. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sándorka :) nem politikus hanem politológus :), a kettő közt ég és föld a különbség. [link]


Morvai Krisztina Jogász és Politikus, de semmiképpen se egy politológus.


Politológus ők: Ceglédi Zoltán, Lakner Zoltán, Kéri László és még sorolhatnám, de ők nem a kedvenceim...

2015. márc. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedvencem nincs, de meg szoktam hallgatni Kéri Lászlót, Török Gábort, Magyar Kornéliát, Krekó Pétert, Ceglédi Zoltánt.


Lakner Zoltán már annyira nem szokott érdekelni. A kormány valóságmagyarázói meg nem elemeznek.

2015. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Török Gábor.Élvezem, ahogy a fickó beszél.Másrészt, évek óta figyelem a munkásságát, de még nem sikerült rájönnöm, vajon ő kire szavaz.

Mindengyik politikai formációval próbál jó viszonyban lenni, de mégse áll be semelyik mögé, nyalni.Ezért kedvelem őt.

2015. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Török Gábort szoktam nyomon követni. Ő általában megpróbál objektíven látni, legalábbis szerintem. Sokan szidják őt, én már hosszú évek óta követem a megszokását. Hozzá kell tennem régebben sokkal jobb írásai voltak, mint ma, de ez csak egyéni vélemény. Sajnos most elég sok a semmitmondó írása, ettől függetlenül érti a szakmát.
2015. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!