Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikban van egy nagykoalíc...

A Jobbikban van egy nagykoalíciót Morvai és Baló között. Miért ne lehetne még egy?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

A Jobbikkal egyetlen párt sem kötne koalíciót.

A Jobbik pedig elvesztené a híveit,ha koalíciót kötne más pártokkal.

2010. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom ha Balóval az mszp-re célzol akkor az kizárt dolog. Amúgy sokszor elgondolkoztam már hogy férnek meg otthon. Abszolút nem illenek egymáshoz.
2010. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Baaalóóó Gyöörgy vagyok <--> hazaáruló!


Nem lehet rossz buli. De ha választhatok, inkább Morvai.


A Jobbik nem fog koalíciót kötni. Minek? Kivel? Miért?

2010. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Amúgy ha egyszer Morvay és Baló, az MSZP kötne koaliciót a Jobbikkal, lásd Szlovákiában hogy történt.

Félő, hogy ez így is lesz, csak szavazzatok sokan a Jobbikra.

Nem tudjátok, ki ez a párt, ki pénzeli, sok benne a gyanús elem. Legyünk észnél, ne rontsunk el mindent megint.

2010. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg sokkal kézenfekvőbb hogy a Fidesz fog koalíciót kötni az MSZP vel.


JÓL GONDOLD MEG KIRE SZAVAZOL, MER NEM LESZ VÁLTOZÁS!

2010. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

És ismét bazsevál a fizetett provokátor ...

A "a Jobbik lenne a mérleg nyelve " topikot is ezért nyitotta ez a vérlibsike.

Nem jött be neki.

2010. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Tegnapelőtt vol a parlamenti közvetítésben, hogy mesterházy célzott az mszo-fidesz koalícióra, hogy együtt tudjak harcolni a radikális jobb ellen. xD Tiszta röhej. Ezek szerint a Jobbik elleni harcra megy majd az adófizetők pénze, nem a gondokra. Erről ennyit. A Jobbik koalíció nélkül pedig sajnos semmit nem tud megtenni önerőből, anyagi és ellenálló erők miatt, de a koalíciót kizárják szerencsére. Érdekesen várom mi lesz, de szerintem 2 éven belül megint választások lesznek, mert ráébred végre a birka magyar nép, hogy a fidesz se jobb, sőt...

Szóval HAJRÁ JOBBIK!

2010. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!