Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán haveri/családi köre...

Orbán haveri/családi köre szétlopja az országot. Miért nincsenek még börtönben?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 10:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igazából nem annyira biztos az, hogy többet lopnak, mint korábban. Csak valamiért (talán köszönhetően az internet terjedésének) sokkal több mindenről szerzünk tudomást.


Például itt van a brókerbotrány is. Van, ami már több mint tíz, vagy akár húsz éve megy. Szerintetek nem tudtak róla a politikai vezetők? Dehogy nem. Aztán börtönben vannak? Nem.

2015. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Ehhez nincs is mit hozzátenni.
2015. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kulcsos7 ***** válasza:

Drága gyerekek én nem vagyok rajongó!!!

Csak szerintem ha megnéznénk akkor a korábbiak nem maradnak le egyáltalán!

Gyurcsán????? Kokára nem emlékeztek???

Az eladott cukorkvóta eladására!

Az alföldi gázvagyon eladására!! Akkori szakértők szerint magyarországnak 150 évre elég gázt találtak és Ferenc testvér eladta a kanadaiaknak!!

Nem beszélve a szociális kiadásokra felvett 25 milliárd euróról!!!

Az ugyan olyan ingatlanmutyikról mint most is van!!!

Már nem emlékeztek???

És lehetne még sorolni...a honvédségi lopásokat, orosz követségi épület stb..stb...

2015. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#14: Nincs kedvem se időm részletezni de csak két részt beszéljünk át:

"orosz követségi épület " (amire te gondolsz az a = moszkvai kereskedelmi kirendeltség épülete) ha már beszélünk akkor értelmesen és jól írd. Amúgy vitatható kérdés az is de nem megyek bele, még nincs ítélet az ügyben.


"a honvédségi lopásokat" ...kérlek fejtsd ki. Aztán majd járt utána csak tavaly mennyi T-72-est és mást adott el a Honvédség, mennyi MI-8/17-es helikoptert adott el. stb. meg azt nézd meg mennyi ingatlant mint abban a cikkben ami lett linkelve.

2015. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kulcsos7 ***** válasza:

Jajj igaz, nem követségi hanem kereskedelmi épület...így már más :)

Helikopter??? ugyan milyen sokat adhattak el abból a rengetegből ami van???

Nem akarok én sem vitatkozni meg részletekbe menni de egyik sem jobb a Deákné vásznánál!!

2015. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!