Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak az idősek hisznek a...

Csak az idősek hisznek a FIDESZ-ben?

Figyelt kérdés
Megnéztem pár videót ami Pesten készült, és az idősek mindennek lehordták a tüntetőket, vénemberek, vénasszonyok. Na már most ezek az idős emberek véleményem szerint az orruknál fogva vannak vezetve. Számítógépük internetük nincs, se kábel TV, maximum Duna tv, M1, M2 és csak azt látják ami a TV-ben van, hogy a FIDESZ milyen jó. Szerintem ezek barmok, ökrök, már bocsánat de ezektől az idősektől én még a szavazójogot is elvenném, ahogy van alsó korhatár 18 év, én felsőkorhatárt is szabnék szavazáshoz.
2015. márc. 15. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

A közszolgálati tv kimosta az agyukat.

Itt van a magyar értelmiség:

https://www.youtube.com/watch?v=1C7DmHdpXa4

2015. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Komplikato ***** válasza:
100%
Kedves kérdező ez csak egy látszat amiről írsz. Arról van szó, hogy MINDEN párt a nyugdíjas korú szavazókra hajt és bizonyos okokból könnyeben szólítják meg ezt a korosztályt, könnyeben is fanatizálják. Nézz meg DK bulit, ott is hasonlót fogsz látni.
2015. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bármilyen nézetű egy fiatal, (18+ ki minek érzi magát)

Kimentél? Kimennél? Én még sosem voltam ilyenen.

2015. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden pártnál leginkább nyugdíjasok vannak kint.

Ők érnek rá, nem tudják mivel lekötni magukat, ezért elmennek, hogy találkozzanak más nyugdíjasokkal is.

Templomba is ezért járnak.

2015. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 80 éves vagyok, de már az első kormányzásuk óta nem hiszek nekik. De sok nyugdíjas ismerősöm sem. Igaz, nem járok soha semmilyen tüntetésre.
2015. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van ebbe igazság amit mondasz, de ők jobbára olyan Fideszesek akik kezdetektől fogva azok. Persze én is ismerek egy olyan idősebb embert aki 1 éven belül nyugdíjba megy, ő is kezdetek óta Fidesz szavazó, de már tavaly a választások előtt is azt mondta hogy elmehetnek a francba és inkább egy másik pártra szavazott, nem tudom melyikre, de ő megmondta hogy ő fideszes de ez már mindennek a teteje és csak azért sem adja nekik a szavazatát. És sok idős embert ismerek akiknek se internetük semmijük de ugyan akkor elég sokat beszélgetnek a faluba, szomszédokkal, akik jobban vannak tájékozódva és egyből levették hogy amit a fidesz művel az tényleg túl megy minden határon, főleg olyanok is akiknek a gyerekeik, unokáik miattuk szívnak. Persze még így is vannak akik hisznek a fidesznek mert a nyugdíjasokat könnyebben megtudják venni maguknak, de azok a nyugdíjasok zöme is úgy van vele hogy tojnak az egészre nekik legyen jó a többi nem számít, és valóban itt van a gond.

De ugyanakkor sok olyan nagyon kis falusi ember van akiknél még internet elérés sincs, és ők is hisznek a fidesznek, mert egyedül a közszolgálati adókat tudják nézni, meg az RTL-t ami egyedül a híradó szempontjából normális mert ott nincs agymosás meg hazudozás, de sokan csak azért sem nézik mert tudják hogy az egész csatorna egy kalap fos és a híradó is, pedig a híradójuk jó!

2015. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mit gondolsz, a politika nem volt benne abban, hogy a földi műsorszórás megszünt és a legolcsóbban csak az állami tv hozzáférhető ? Ne hidd, hogy csak az öregek szavaznak rájuk, azok is, akik haszonélvezői ennek a gazdaságpolitikának, hogy a gazdagok járnak jobban, mert kevesebb fizetnivalójuk van.
2015. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én közelítek a 60-hoz, de azt hiszem tájékozottabb vagyok sok fiatalnál és jobban át is látom ez miatt a politikát. Szavaztam valamikor a Fideszre is, de soha többé nem tennék ilyet. Nem attól függ ki hogy gondolkozik, hogy milyen idős.

Persze vannak agymosott hülyék, de nem kell általánosítani.

2015. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Lassan nem marad más csak a 4 millió nyugdíjas, az 1 millió segélyes + államapparátusi csókos... és a 2 millió közmunkás.

Agyrém... egy gazdasági és demográfiai katasztrófa.


Csak azokat sajnálom, akik szeretnének, de valamilyen okból nem tudnak lelépni innen. Az összes többi megérdemli.

2015. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát én fiatal fideszeseket nem láttam még óbégatni, ordibálva kármokodni vadidegenekkel az utcán, azt valamiért csak a nyuggerek csinálják
2015. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!