Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy ünnepelted a Nemzeti...

Hogy ünnepelted a Nemzeti Ünnepet?

Figyelt kérdés
Talán kimentél az ünnepéjre vagy más politikai beszédre? Otthon ültél egész nap és a TVbe nézted? Vagy azt se tudtad milyen nap van csak élvezted a munkaszüneti napot és hogy nem kell bevásrólni menni?
2015. márc. 15. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ma van a születésnapom is, ezért itthon egy családi vacsora keretében.
2015. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én hazaértem reggel háromnegyed 7-re, mert éjszakás voltam. Lefeküdtem aludni, felkeltem délután, megnéztem a Forma-1-et és marhára örültem neki, hogy mivel március 15. van, ezért ma nem kell megint 12 órában dolgoznom. Majd holnap este mehetek újra.

Az ünnepségek meg k***ára nem érdekeltek. Nem vagyok kíváncsi a polgármester idei önfényező beszédére, sem a helyi önjelölt versmondók Nemzeti dallal vívott reménytelen küzdelmére. Nekem épp elég ünnep, hogy ma nem kellett dolgoznom.

2015. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
délután keltem aztán nekiálltam a dolgomnak, holnapra van beadandó.
2015. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Igazából sajnos nincs mit ünnepelni a mai napon. A választék egy elbukott forradalom és szabadságharc... A habsburg elszakadás nem 1848-ban kezdődött meg hanem 1867-ben a kiegyezéssel.


Egyébként pedig a politikát jobb lenne kizárni az állami ünnepeinkből, pontosabban megemlékezésekből. Mert az igazi nemzeti ünnepeinket sajnos nem ünnepeljük meg sohasem :( Pl. a pozsonyi csata évfordulóját, amivel bebiztosítottuk a honfoglalást, és véglegesen birtokba vettük a Dunántúlt.

2015. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Néztem az M1-en a már-már Budapest TV-s magaslatokba emelkedő műsort.
2015. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Elővettem a fiókból a kokárdát, majd metszés után visszaraktam.
2015. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha a Google kezdőképe nem ilyen akkor azt se tudom, hogy mi van ma, meg amúgy is, ugyanolyan nap mint a többi, nem igazán érdekelt eddig se, ezután se fog.
2015. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Villanyt szereltem, aztán takarítottam az asszonnyal és a gyerekekkel.
2015. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Vertem a nemi szervem konkrétan, meg sörözgettem, piálgattam, hülyeségeket néztem neten
2015. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Munka, meg most átnyálaztam mit alkottak ma.

(Mondjuk azért tudtam, hogy ünnep van ma.)


"nap van csak élvezted a munkaszüneti napot"


Mivel az idén Vasárnapra esett így ez teljesen mindegy.

2015. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!