Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostantól minden szombaton...

Mostantól minden szombaton dugig lesznek telve az üzletek? A parkolók is teli vannak, mint valami karácsony előtt.

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Igen, különösen du. 4 után.


Köszönjük FIDESZ!

2015. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlen, az emberek megszokják, hogy hétköznap is lehet boltba menni, aki meg tudja oldani, és kevesebben amradnak szombatra.
2015. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
SZerintem nem. Pont azért mennek hétvégén mert hétköznap nem érnek rá.
2015. márc. 14. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Magasról tesz a Fidesz, hogy ki ér rá hétköznap vásárolni, és ki nem...

Magyarország jobban teljesít! -_-

2015. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Vasárnaponként meg a Fityesz elleni tüntetések lesznek dugig tele 8D
2015. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze!

Itt a németek is prepperkednek már pénteken,nemhogy szombaton.

2015. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát..igen. Szinte már hallom, hogy a márciusban növekedett a vásárlóerő, amit persze a Fidesz a vasárnapi bezárásokkal fog magyarázni.(bár nem tudom miért növekedne, de majd ők megmagyarázzák) Közben pedig csak Húsvétra próbálnak készülődni az emberek a szombati napokon - nyomorogva a tömegben.
2015. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A parkolók ünnepnap előtt eddig is tele voltak, mert félnek a zemberek az éhenhalástól.
2015. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 19:20


Csakhogy ezután minden vasárnap olyan lesz mitn az ünnepnap. Tehát most ennek nem sok köze van az ünnephez,

2015. márc. 14. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egy matematikai tény, hogy többen lesznek a boltokban mint eddig. Az összes vásárlószámot eddig héttel, most meg majd hattal kell osztani. Egy napra átlagosan nagyobb szám jön ki.


Én onnan közelítem meg a dolgot, hogy volt eddig egy szolgáltatás, nevezetesen, hogy vasárnap is vásárolhattam, ha akartam (gyakran éltem vele, mert sokszor csak akkor érek rá), mostantól meg már nem lehet, elvettek egy lehetőséget. Felülről, erővel, önkényesen. Ez nem tetszik benne.

2015. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!