Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orban erzi a vesztet, ezert...

Orban erzi a vesztet, ezert nyernek Tiborczek annyi palyazatot? Kisajtolnak annyi penzt amennyit tudnak?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 12. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez kivétel nélkül így volt. Sógor, koma, jó barát nyerte ezeket a pályázatokat az eddigi kormányokon.
2015. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Remélem hogy ezért, bár nem sok esélyt látok rá.

Szerintem inkább rájött, hogy következmények nélkül bármit megtehet.

Tiborc, Mészáros, Andy Vajna, Csányi Vilmos, korábban Simicska, stb

Még ha fény is derül az igazságra, akkor sem érzékenyek, fogékonyak erre az emberek sajnos...

2015. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy következmények nélküli országban miért ne?
2015. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ők már a'18 utáni "szűk" esztendőkre készülnek.


A háttérhatalom csak 2x4 évet ad egy-egy garnitúrának. Ld. korábban mszp 2002-2010, vagy az usa elnökei clinton óta.


Mivel a fidesz másodszor is túlnyerte magát kétharmaddal, valamit muszály tenniük, hogy minél több emberrel mrgutáltassák magukat, és tutkó ne szavazzanak rájuk.


Ez a magyarázat a gyurcsányi ámokfutására is 2006-tól.

Itt is hasonlók várhatók még. Ebbe beleillik s.l.ámokfutása is.


Szóval nyugi o.v. már nem lehet 2018-tól (persze ebbe idegileg bele fog bolondulni, de hát ez van).



És igen is manipulálják az embereket,a közhangulatot választások előtt, ami nem más, mint egy színjáték.


Én ezért nem megyek szavazni.



Annyit kell lopni, amennyi még az ükunokák unokáinak is biztosítja a megélhetést kb úgy, mint a régi nemesi családoknál több száz évre visszamenőleg eredeztethető a vagyonuk. Aki pedig abba beleszületik, nem kell szenvednie az anyagiakért.

2015. márc. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

"A háttérhatalom csak 2x4 évet ad egy-egy garnitúrának. Ld. korábban mszp 2002-2010, vagy az usa elnökei clinton óta. "


Az USA elnökei főleg azért kapnak két ciklust, mert törvény szerint kétszer lehet megválasztani ugyanazt. Magyarországon nincs ilyen, szóval már lelkileg biztos összetör majd, ha újra megválasztják Orbánt...

2015. márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az USA elnökei főleg azért kapnak két ciklust, mert törvény szerint kétszer lehet megválasztani ugyanazt."


Látom nem érted a lényeget és a tudásod is pontatlan, enyhén csúsztatsz.


Én garnitúrát említettem, nem személyt.


Az usában ugyanazt a személyt nem engedik 2x megválasztani, de attól még lehetne ugyanabból a pártból (demokrata, vagy republikánus garnitúra egymás után 3x vagy 10x is),

de ezek 8 évente vetésforgóban vannak. 8 év demokrata, 8 év republikánus elnök, de lényegében ua. háttérhatalomnak vannak alárendelve.

Valószínű azért van így, mert egy 8 éves folyamatos kormányzás több mindent véghez lehet vinni, mint 4 év alatt.


Na most ez a 2000-es évek eleje óta Magyarországon is így lehet. 8 év baloldal, 8 év jobboldal.


Abban is félreértesz, hogy én örülök ennek. Nem nem örülök, mert a következő 8 év libsi kormányzás alatt tuti be lesz vezetve a homo házasság, és hogy fajtalan környezetben nevelhetnek gyereket.


" lelkileg biztos összetör majd, ha újra megválasztják Orbánt"- nem tör össze, mert engem nem igazán érdekel ki kormányoz, mint írtam szavazásra sem járok, de szeretem elemezni a folyamatokat, így engem már nem ér nagy meglepetés, csalódás.


Egyenlőre nagyon úgy néz ki, hogy nem akar már nyerni a fidesz, ezért vannak a népszerűtlen intézkedések, pofátlan lopások, szemtelen nyilatkozatok, simicska-ügy.


2002-ben már nem nyerhetett a fidesz, nem is kampányoltak (ezt azzal magyarázták, hogy túl magabiztosak voltak-aha persze...)


Ugyanúgy nem akart nyerni 2006-ban sem, mert nem nyerhetett (xar gyenge volt a kampány is akkor: rosszabbul élünk, mint 4 éve meg ilyenek). Emlékszem Orbán csak önmaga árnyéka volt a tv vetélkedőn gyurcsány ellen.


És a fidesz terve sikerülni látszik ,ert már csak 1 millió ember szavazna rájuk.


Veszprémet is feltűnően lazán vették, a rájuk szavazók több, mint a fele el sem ment már.

2015. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!