Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért mindenért az MSZP-t és...

Mért mindenért az MSZP-t és Gyurcsány Ferencet hibáztatja a FIDESZ?

Figyelt kérdés
Ha defektes lesz egy FIDESZ-es képviselő autója, azért is a kormány a hibás?
2010. febr. 13. 20:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
MErt ellenzéknek hívják....az más tészta hogy a hülyék akkor is az MSZP-t tartják hibásnak,ha én leütök egy legyet:)Borzalom amit művelnek.
2010. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

"Mért mindenért az MSZP-t és Gyurcsány Ferencet hibáztatja a FIDESZ?"


Azért, te idióta, mert 2004-től 2009-ig, amikor Magyarország a közép-európai mezőny elejéről lesüllyedt a környék legrosszabbul teljesítő országává, egy bizonyos Gyurcsány Ferenc volt kormányon. De nem, nyilván a Ferike semmiben sem volt hibás, nyilván egy miniszterelnöknek semmi ráhatása nincs egy ország politikájára, nyilván mindenről Orbán tehet.


Amúgy ez ma hanyadik piros bögréd lesz a Societastól?

2010. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez a "felelős kormány". Ha rossz történik, ha jó, mindkettőért ők a felelősök. Elvileg...
2010. febr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a fidesz.Az MSZP ét meg Fletot amugy is utálom.És van miért hibáztatni őket.Ők tették be legjobban az ajtót.
2010. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 bumbi02 ***** válasza:

egy szóval sem mondtam hogy a jól kezeljük a válságot azt jelenti hogy jól élünk... hanem az állam gazdaságilag kilábalóban van a válságban... elvileg..

igazából itt kaposváron meg elég jól kezelik a válságot... több ezer munkahelyet teremtettek mióta a válság tart...

2010. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Tisztelt 4-el ezelőtti válaszoló.

Azt nem mondtam hogy nem az MSZP tehet arról hogy Magyarországot ilyen helyzetben érte a válság.

Ha jobban elolvastad volna a kérdésemet akkor tudnád hogy mit kérdeztem.

A gyengébbek kedvéért újból felteszem a kérdést:

"Miért mindenért (még ha letörik a körmöm, vagy korpás a hajam) az MSZP-t és Gyurcsányt hibáztatja a FIDESZ?"

2010. febr. 14. 12:58
 17/21 anonim ***** válasza:
Azért mert mindenért ami ma szar, az MSZP, az SZDSZ és Gyurcsány és bandája a felelős.
2010. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 bumbi02 ***** válasza:
multkor irtam egy 3as biosz dogát.. azér is az mszp?
2010. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen....megmondaná neked Viktor papa,hogy h ők lennének nem az MSZP,nem lenne annyi gondod és többet tudtál volna tanulni.Plusz a tanárnak nem lett volna rossz kedve mikor összeállította a kérdéseket így könnyebb lett vona a doga:)
2010. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mint az előbbi kettő, ilyenekre voltam kíváncsi, nem arra hogy "mert elkúrták az országot", stb.
2010. febr. 14. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!