Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastátok ti is, hogy a...

Olvastátok ti is, hogy a lengyelek mire költik az uniós pénzt? Mi miért Szijjártó palotájára meg a többi fideszes svájci vagyonának növelésére?

Figyelt kérdés

[link]


Pedig ők is anno szovjet megszállást kaptak, már ezzel se lehet törölközni, hogy emiatt van a korrupció


2015. febr. 28. 12:25
1 2
 11/14 Komplikato ***** válasza:

Mert nem figyelted az idevágó részeket a tegnapi nagy évértékelő szövegében! De most csak neked mások kigyűjtötték! :D

[link]

2015. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
A lengyelek több mindent kiharcoltak ha jól tudom az úniós csatlakozásukkor, még "baloldal" sincs náluk hatalmon, ráadásul nem szavaztak meg annó olyan pártot mint a maszopot 1994-ben itthon (meg a többit utána), szóval valahogy ott komolyabban volt rendszerváltás.
2015. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mongoloid ***** válasza:
nem mi kőltjük a zúniós pénzeket,hanem az uralkodó bűközők, az oligarhák a csúti klán.valószínűleg a junio jóváhagyásával,amíg a nagyok érdekeltségeibe nem köp bele a bol ond törpe d iktátor addig az is annyit nyúlhat le amennyit csak bír.kéz kezet mos.ha nem így lenne elkergetnék a ha lálfa szára ezt a beteg ámokfútót.
2015. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk az ELI mintha abból épülne, az öthalmi kolit is uniós segítséggel újítják fel, meg annó a biológiai kutatóközpont is mintha abból épült volna. szegedi vagyok, szóval én ezeket vettem észre, hogy ez az uniós támogatások mekkora része nem tudom, de szerintem azoknak a pénzeknek a nagy része tényleg arra megy el, amire adják(mivel ezt erősen ellenőrzik is az unióban), itt inkább az alvállalkozókkal lehet trükközni(közgépes megbízások például).
2015. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!