Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek a kopogtatócédulámmal?

Mit tegyek a kopogtatócédulámmal?

Figyelt kérdés
Csak azon a településen adhatom le, ahol lakom? Azt tudom, hogy melyik pártot szeretném támogatni, de pl. a jelölt nevét nem tudom. Ennek hol nézhetek utána? Ez a jelölt körzeti/területi jelölt? Azaz ha ezt az adott pártot szeretném támogatni, akkor az én régióm jelöltjének nevét írjam be?
2010. febr. 12. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem égesd el, az a biztos.
2010. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosítok, már tudom a jelöltek nevét is. azt nem értem, hogy én egy x településen lakom, ahol ennek a pártnak nincs is gyűjtőhelye, de y településen tanulok, ahol van. Ott is leadhatom a szelvényemet? Az én x településemről nincs jelölt, de y városból van. Ez hogy működik?
2010. febr. 12. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben x és y város egyazon választókörzethez tartozik (ennek révén egy a jelölt is), akkor mindegy, hol adod le. De csak olyan jelöltre adhatod le, aki a bejelentett lakcímed alapján a te körzeted jelöltje.
2010. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fölösleges anyázásokat elkerüljük segíteni szeretnék, nem meggyőzni, hogy szavazz erre meg arra.


Ha egy jobbikos jelöltről lenne szó, annak a valasztas2010.jobbik.hu oldalon tudsz utánanézni.

A többi pártnak nem tudom, hogy van-e ilyen rendszere, így abban nem tudok segíteni.

2010. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, már meg is találtam mindent, amire kíváncsi voltam.
2010. febr. 12. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Hírdesd meg a vaterán van sok kis aktivista fizet érte.... jó dolog is a politika?
2010. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mész a budira vigyed magaddal.
2010. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!