Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az utcanévcser...

Mi a véleményed az utcanévcserékről?

Figyelt kérdés
A mi városunkhoz most ért el a hullám.
2015. febr. 22. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valakiknek ez zsíros megbízás közpénzekből.
2015. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Az a véleményem, hogy azt is felkötném aki kitalálta.
2015. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig mosolygok egyet, amikor valamelyik ismerős mondja, hogy hallottad ez is megváltozott és xy lett a neve. Már azért, mert örülök, hogy ez a legfontosabb probléma az országban amit azonnal meg kell oldani és nem tűr halasztást.


A Széll Kálmán tér pedig akkor is Moszkva tér marad nekem.

2015. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De mi kerül olyan sokba egy-egy utcanév megváltoztatásakor?

Habár egyszer az volt a tévében, hogy a vasutak épületeinél egyetlen közönséges izzó cseréje is kerülhet 200 000 (Kettőszázezer) Ft-ba. Szóljanak nekem, én 100 000 Ft-ért kettőt is kicserélek. A lépcsőházban ingyen is ki szoktam, és saját pénzemen vettem.

2015. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 Hogy mi kerül 200K Ft-ba? Elmondom:

100 Ft: izzó ára

199900 Ft: lenyúlás.

2015. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg cseréljék le a Május 1. meg Felszabadulás u. meg hasonló neveket. Persze ha valakinek ezek a meggyőződésében beleférnek, akkor ő nem fog a cserének örülni...Minden esetre nem sok olyan ország van, ahol a nemzeti büszkeség engedné, hogy a megszállókat éltessék bármilyen módon. De egy magyar ez nem zavar...


Ha meg az utca nevét Tulipánról Nárciszra változtatják (akármelyik párt), azt értelemszerűen én sem támogatom. Az csak a táblacseréről szól pár millióért.

2015. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
# 6: Az még érthető, ha mondjuk a "Szovjet megszállás" utca (persze ilyen utca nem volt) nevét lecserélik mondjuk Tulipán utcára. De az elfogadhatatlan hogy ilyen sokba kerüljön. Táblákat költséghatékonyan a legkedvezőbb árat ígérő céggel le lehet gyártatni, és a szintén legkedvezőbb áron dolgozó vállalkozóval fel lehet szereltetni. Elfogadhatatlan az hogy a bekerülési költség 99 %-a borravaló és mutyi.
2015. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy utcanév csere nem csak a tábla csere!

Minden ott lakónak új lakcímkártya, adatok módosítása a banknál, szolgáltatóknál, stb. ez sok idő és pénz is!

Cégeknek új bélyegő, cégbírósági módosítás, stb.

A településen a térképek cseréje, tömegközlekedési járművek tábláinak cseréje is költség!

2015. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azota rendszeresen eltevedek
2015. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy HÜLYESÉG! Sok pénzt dobnak ki ezekre ahelyett, hogy segítenének az embereken!

Hiába lesz új nevük az utcáknak, mi akkor is a régiek nevét szólítjuk, pl. Moszkva tér, Ferihegy reptér, Köztársaság tér, Roosevelt tér, stb.

2015. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!