Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig nem győzhet a...

Még mindig nem győzhet a Jobbik a következő választáson?

Figyelt kérdés
Egyre erősödik, ahogy a Fidesz egyre rosszabbul kormányoz.. Szerintem így esélyes lehet 3 év múlva

2015. febr. 14. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Bármi lehet. Eddig még soha nem lehetett megmondani (még közelítőleg sem) hogy mi lesz a választások kimenetele. Igazából több esetben még fél évvel a választás előtt sem.
2015. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Hidd el, hogy a Fidesz tarsolyában vannak még trükkök.


Rezsicsökkentés, nyugdíjemelés, osztogatás a cigányoknak...stb


Mellesleg, a Jobbik győzelmének nem lenne sok értelme, hogyha nem lenne abszolút többségük vagy 2/3.

Kisebbségi kormányzás csak küszködés lenne, nem tudnának semmit sem végig vinni.

2015. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Ahány ostoba embert hallottam beszélni a jobbikról, tuti ők fognak nyerni.
2015. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Olasz Rizling ***** válasza:
67%
Választáson lehet lehet győzhet, de jó kormányzásra nem sok esélyük van. Habár én rájuk szavazok majd. Talán egy átmeneti rossz időszakot követően ki tudják vezetni az országot a gödörből. Talán.... Én már csak bennük bízok jelenleg.
2015. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

A legesélyesebbek ők.

Megjött az emberek esze végre.

2015. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Ezeknek szibériában van a helye egy uránbányában, nem a parlamentben.
2015. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Én nem értem, mire ez a nagy lelkesedés a Jobbik körül. Meg tudná valaki mondani, hogy az agresszivitás és a primitívség fokán kívül miben különbözik érdemben a FIDESZ a Jobbiktól? Vona időnként fel is rója -jogosan-, hogy mindaz, amit a FIDESZ csinál (keleti nyitás, kettős állampolgárság, menekültellenesség, külföldi- és bankellenesség stb.), a Jobbik politikáját valósítja meg.


Mindkét pártban közös a demokráciaellenesség, az idegenellenesség, az önkényuralom politikája, az emberi jogok háttérbe szorítása, az ország elzárkózása a külvilágtól, de ugyanakkor egyik sem tudja még felismerni sem, nemhogy megoldani a valós gazdasági és társadalmi bajokat. Akinek nem tetszik a FIDESZ, az a Jobbiktól is ugyanezt kapja majd, csak töményebben.


Ami a kérdést illeti, kicsi az esély a Jobbik győzelmére, mert a FIDESZ a jelenlegi teljhatalma mellett, ha kell, keményebben is el tud bánni a Jobbikkal, ha igazán veszélyessé válna. Jöhetnek majd csőstül a leleplezések, a lebuktatások, a büntetőügyek, amik felőrölhetik a pártot, de ha ez sem elég, akár be is tilthatják. De idáig szinte biztosan nem kell elmenni, elég jól működik már önmagában a FIDESZ által saját magára írt választójog, ami egy pár %-os kis különbséget is nagy mandátumkülönbséggé nagyít. És ezt is lehet még tovább változtatni, torzítani.


Ha netán mégis becsúszna az a malőr, amit én nem igen hiszek, hogy a FIDESZ nem szerezne abszolút többséget, akkor meg az lesz hogy a Jobbik beszáll koalíciós partnernek a FIDESZ mellé.

2015. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Kedves utolsó! Olvasd el a programjukat is és ne csak a nácizós lejáratásra figyelj!
2015. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Van rá esély, de nem valószínű, hogy még nyernek.


"a díszpolgárrá választott elhunyt Schweitzer főrabbi halála miatt a felállást megtagadó bunkó XIII. kerületi jobbikos képviselőnek, az EU-s zászlót égető, majd a parlamentből kidobó, halottgyalázó (Károlyi Mihály szobrára kipát tett) Novák Elődnek és társainak, és annak a Vona Gábornak, aki most ugyan egy szelíd kisfiú pózába bújt, de 2 éve még azt mondta, hogy a Jobbik nem demokratikus párt, és tagadja a demokráciát. Nekem ennyi elég is ebből a társaságból, bár még hosszan lehetne sorolni a primitívségüket, a bunkóságukat, az agresszivitásukat."


Gondolom nálad viszont itt kezdődik a színvonal és az intelligencia. :D


https://www.youtube.com/watch?v=pmE4PeGN1v4

2015. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2015. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!