Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mely pártok indulnak tavasszal...

Mely pártok indulnak tavasszal a választásokon?

Figyelt kérdés

Vagy hol lehet ennek utánanézni? Azért kérdezem, mert én még nem igazán foglalkoztam a témával, de már jöttek céduláért, szóval kellene gondolkozni rajta :D

Szóval az indulni szándékozó pártokra és honlapjukra volnék kíváncsi, esetleg ha létezik olyan honlap vagy nyomtatott kiadvány, amiben mindegyik benne van, azt írjátok meg. Köszi!


2010. febr. 10. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

fidesz,mszp,mdf,szdsz, amik eddig voltak, de az utolsó kettőnek semmi esélye


újak: jobbik,lmp, meg még akinek sikerül bejutni, úgy tudom van még 1-2 teljesen ismeretlen, ezért nem tudom a nevüket se ideírni :D honlapok: www.jobbik.hu , www.lehetmas.hu

2010. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A www.valasztas.hu oldalon lesz folyamatosan információ.
2010. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
76%

A kérdésedre még nem lehet hivatalos választ adni, pont azért gyűjtik a cédulákat.

Pl. a monoki polgármester is indít valamit, ott a Munkáspárt is, stb. és még jöhetnek a kisgazdák is, stb.

2010. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincsen olyan oldal sem kiadvány sem magyar ember aki tudja ,hogy melyik párt mit akar sehol nincsen felsorolva az igazi cél.


És szerintem az a párt fog indulni tavasszal aki megkapja a kerületenkénti 750 ajánlást a kopogtató cédulákkal.

Akár te is indulhatnál ha össze tudsz szedni 750 cédulát függetlenként.

Persze értelmetlen mert ők úgyis jobban hazudnak mint te.(Rutinjuk van;)


Ha fel lenne sorolva valahol ,hogy előny hátrány akkor nem kerülne milliárdokba a kampány amit mi fizetünk ki szemétbe...

2010. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

ezek a kevésbé ismertek:

[link]

2010. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!