Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted USA pénzből, puccs...

Szerinted USA pénzből, puccs készül Orbán ellen?

Figyelt kérdés
USA akcióterve Orbánt megbuktatni. Lehet erre is hajlandóak ? A puccs után a jelenleg felálló baloldal végleg az ország vesztét jelentené, ahogyan Boross Péter ex-miniszterelnök érvelt ? [link]
2015. febr. 5. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hogyan puccsolnák meg?

A Fidesz elég szilárd lábakon áll.


A másik, hogyha megpuccsolnák, akkor jönne a Jobbik.Ezt a jenkik is tudják valószínű.

2015. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Bár áldoznának erre az amerikaiak! De még egy porszemnél is kevesebbek vagyunk...
2015. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha le is taszítanák Orsósviktort a trónról, kötve hiszem hogy a baloldalt szavaznák meg az emberek. Az az USA-nak se lenne jó, egy "szovjetbarát" oligarchia, és éppen most, mikor az oroszok újra terjeszkedni próbálnak.

Nem értem, miért állna az USA-nak ez érdekében.

2015. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1: vannak Eu párti jobb oldaliak ( köztük én is ).

2: csak a baloldal hangoztatja, hogy ők vannak ott, valójában minden párt követői és független dmberek is részt vesznek a tüntetéseken

3: az USA nem ad pénzt senkinek ( a tüntetéshez kapcsolódóan )

4: az Eu pártiság nem egyenlő az USA pártisággal

5: pont ezért hatástalanok a tüntetések, mert nincs mögötte egységes, az emberek érdekeit szolgáló párt.

2015. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

A magyarokban nagyon erős az a hit, hogy mindenki összeesküdött Magyarország ellen. Azzal, hogy elmozdítják Orbánt a pozíciójából, csak mártírt csinálnának belőle a magyarság szemébe, akit a zsidó-amcsi érdek tett intézet el, semmibe véve a magyar szavazókat.


Ezután szerintetek ki szavazna a baloldalra? Szerintem a többség a Jobbikra szavazna, hiszen azok beszéltek már első perctől a zsidó-amcsi összeesküvésről és a cionizmusról.

2015. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
És még mielőtt meggyanúsítok azzal, hogy fideszes vagyok, és Orbán imádó, elmondom, hogy már a Jobbik megalakulása óta jobbikosnak tartom magam.
2015. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
23:03, akkor mindjárt jön a balliberó neobolsevik gyülevész, és nagy hangon kioszt téged hogy nácirasszistafasisztatrappistatarisznyarák vagy :DDD ennyit tudnak meg a nevüket, LOL
2015. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
#7: Az ilyeneket már megszoktam. Már iskolás koromban hozzászoktam ezekhez a jelzőkhöz. Mikor azt mondtam, hogy nem szeretem a románokat, és a nagy Magyarország állampolgára szeretnék lenni, amihez hozzátartózik Erdély, akkor lenáciztak, fasisztáztak, stb.
2015. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Remélem
2015. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A baloldal eladta magát kilóra USÁnak már igen régen, dehogy oroszbarátok azok :P
2015. febr. 5. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!