Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnétek egy Putyin melletti...

Örülnétek egy Putyin melletti szimpátiatüntetésnek?

Figyelt kérdés
Szebb Jövőt!

2015. febr. 3. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A haverotok ott lesz akinek a neje "gyerekkori barátja" volt, vagy most szégyellitek? :)
2015. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Kulcsos7 ***** válasza:
100%

Nem sír vissza semmit senki, de! aki akkor élt az tudja hogy KGST ide vagy oda voltak gyárak, volt teherautó, motor villamos, busz, kerékpár, cukorgyár, gépgyár!!!

És a mezőgazdasági feldolgozóipart nem is említettem!!!

Az embereknek volt jövőképe, biztos munkája és nem ÉHBÉRÉRT dolgoztak!! Az biztos hogy van aki most jól keres ennek örülök is (én sem panaszkodom) de az amberek többsége minimálbéren van 70-80 ezer forintér műszakba!! Azért ez is tény!!! Miskolci vagyok a dolgozó emberekenek volt pénzük venni egy kis telekt mondjuk Lyukóban, most mivan a cigányok lerabólták a tulajdonososk ki sem mernek menni!!! Ez mi????

2015. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
es ha kimesz Putyin hatsojat nyalni akkor majd mindez visszajon?
2015. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Kulcsos7 ***** válasza:

Nem jön vissza tudom én, az elmúlt, csak azt mondom hogy akik most démonizálják azt, azok mutassanak, csináljanak jobbat itt nálunk nem hivatkozva hogy ausztria meg hogy németország!!! nem itt!!!

Nem vagyok kommunista ezt elhiheted, de ami igaz az igaz.

És a másik oldal végbelébe sem kell állandóan lenni.

2015. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Legyen úgy!
2015. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lesz tüntetés február 17én Putyin mellett. Minnél többen menjünk!
2015. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én örülnék

látnám ahogy a tavaris konyecezők most az orosz apacska előtt vonaglananak a földön

2015. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Fingkirály ***** válasza:

@12/14 Kulcsos7:


a KGST-éra alatt a Szovjetunió által meghatározott normák/irányelvek szerint "termeltünk", nem világpiacra, és sokszor baromi értelmetlen marhaságokat - talán a mezőgazdaságunk/élelmiszeriparunk volt az, ami valóban primer bevételi forrás volt (egy rakás fémfeldolgozó gyár pl úgy működött, hogy hozták be a nyersanyagokat a Szovjetunióból vagonszámra, amit mi feldolgoztunk, utána ment vissza a vonatra és oda ment, ahova Brezsnyev parancsolta, tehát nem szabadon, versenyhelyzetben eladtuk).


A nem éhbérért meg a mesterségesen alacsonyan tartott árakért azért elég drága tanulópénzt fizettünk - ha még emlékszel a híres-neves Bokros-csomagra húsz évvel ezelőttről, az speciel arra lett kreálva, hogy a Kádár alatt felhalmozott rettenetes adósságállományt ledolgozzuk.

2015. febr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!