Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok igazából elhunosodo...

A magyarok igazából elhunosodott szlávok?

Figyelt kérdés
Kivesztek belőlünk az ázsiai gének... Miben különbözünk a szlovákoktól, horvátoktól? Ha a környező népek génfelhozatalát átlagoljuk teljesen megkapjuk a magyart. Semmi nem utal arra hogy ázsiából jöttünk volna...
2015. jan. 29. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Génfelhozatal átlagolása?


Tudod-e Maaargit... hogy átlagolni csak szááámokat lehet?


Átküldöd nekem ímélen a 10 millió magyar és a környező több tízmillió ember DNS-ét? Én is össze akarom őket hasonlítani úgy, mint te.

2015. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elhunosodott szlávok?!

Ezt mégis hogyan sikerült összehozni?


[link]


[link]

2015. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy a magyarok talán elszlávosodott hunok, akkor még lenne is értelme. Bár igazából így is sántítana, mert a magyarok NEM egyenlőek a hunokkal. köszönöm
2015. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Takarodj már vissza Szlovákiába!
2015. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Egy kicsit tévedsz. Génjeink bizonyítják, hogy Ázsiából jöttünk. Ez végül is logikus, hiszen a magyarok nem csak a szlávokkal, germánokkal szaporodtak, hanem magyarokkal is.

.....

Természetesen génjeink hasonlítanak a szlávok, germánok génjeire. Úgy gondolom, hogy a nemesség a betelepült német nemesekkel "szűrték össze a levet" inkább, a germán géneket azt hiszem innen örököltük. A szlávok között kevés volt a nemes, azok megmaradtak a köznépnek, de mivel többségben volt a magyar a köztünk élő szlávok elmagyarosodtak idővel (sajnos nem mind).

----

Egyébként a génjeinkben (azt hiszem) mindig lesz valami minimális az őseinktől, nem tudnak kikopni.

2015. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Egyébként a génjeinkben (azt hiszem) mindig lesz valami minimális az őseinktől, nem tudnak kikopni."


Így van. Ezt tessék jegyzőkönyvbe venni.


(egyedül talán a "minimális" szót lehetne kihagyni)

2015. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Napi provokátor.
2015. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6: Bocs, nem vagyok genetikus, így pontosan nem tudom, hogy mennyi van belőlünk az ezer évvel ezelőtt élt ősünkből, ezért írtam a minimális szót.
2015. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

A magyar népesség több rétegű.


A magyarok többségében sosem voltak ázsiai gének. Ázsiai génjei Árpádéknak a törzsi arisztokráciának voltak, ami a vezető réteget jelentette. Ez a türk vérségű vezetőréteg rátelepedett a Kárpát-medencei őslakos népességre, amely viszont nem volt ázsiai.

A nép nem az arisztokrácia. A köznép zömmel vaskori és azelőtti autochton őslakosság maradványa. Tehát ma a magyar nem azért europid nép, mert eltűntek a honfoglalók, hanem azért, mert a kis számú Belső-ázsiai honfoglaló felszívódott a jóval nagyobb számú őslakosságban.


Ha visszamennél 1000 évet, akkor sem találnád a Kárpát-medencét mongolidabbnak vagy törökebbnek, mint ma.

2015. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Annyival egészíteném ki az előttem szólót, hogy a ma magyarnak nevezett nép valójában őshonos a Kárpát-medencében.


A kiváló éghajlatnak, természeti adottságoknak köszönhetően ezen a területen időről időre népességfelesleg alakult ki, ami Keletre vándorolt. Ez a többlet aztán több hullámban tért vissza, tért haza a Kárpát-medencébe.

Ezért is fordulhatott elő, hogy nem voltak csaták a honfoglalásnál és együtt, egy sírba temetkeztek Árpád magyarjai az itteni lakossággal. Ez pediglen közös vallást, rokonságot feltételez. Ők voltak az avarok.

A székelyek a hunok leszármazottai.


A krónikák több bejövetelről, "ingressus"-ról írnak.

"Primus ingressus", "secundus ingressus".



Kárpát-medence - Kelet-Európa ingajárat figyelhető meg.

2015. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!