Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tavaly szidták Orbánt hogy a...

Tavaly szidták Orbánt hogy a frank átváltás mennyi veszteséget okoz a bankoknak. Most meg dicsérik hogy mennyi veszteségtől mentette meg a pénzintézeteket. Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ááááá! Ilyenek ezek! Szidják a legföbb jottevöt. Arra meg nem is gondoltak, hogy mit tehetnek a svájciak? Csak szidnak, szidnak szivnak!
2015. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy szidom, mert a devizahitelesek durván 40%-a ugyanúgy szopóágon van, mint korábban. Ráadásul én sem vagyok benne a körben, mert nem jelzáloghitelem van, csak sima, mezei szabad felhasználású.


A nagy mentegetés helyett egyébként jobb is lett volna az elmúlt 5 évben inkább felhúzni annyira a gazdaságot, hogy ne okozzon ez ekkora problémát.

2015. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

""nagy mentegetés helyett egyébként jobb is lett volna az elmúlt 5 évben inkább felhúzni annyira a gazdaságot, hogy ne okozzon ez ekkora problémát.""


Ötletek???



A monitor előtt ülve milyen könnyű "okosnak" lenni.


Ugyanez jellemző a parlamenti ellenzékre - ellenzékben mindig milyen "okosak" mindig megmondják a "tutit" -mindig tudják mit kell csinálni.


Ha pedig hatalmon vannak (mszp) tönkreteszik az országot.

2015. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a pénzintézeteket mentette meg hanem a lakáscélú devizahiteleseket azzal az intézkedéssel, hogy a devizahiteleket forintra váltsák egy , fix árfolyamon.


[link]



Lengyelországban 700 ezer - Romániában 150 ezer lakáscélú hitel törlesztője emelkedik.


Magyarországon a a tavaly novemberben elfogadott devizamentő csomagnak köszönhetően egyetlenegy lakáscélú devizakölcsön törlesztője sem változik.

2015. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3: Például ha rendes elszámoltatás lenne, akkor az a plusz pár ezer milliárd lehet, hogy segítene valamelyest a gazdaságon. Utána jöhetnének olyan dolgok, mint adócsökkentés (nőne a fogyasztás, több adóbevétel, több termelés, erősebb gazdaság), vállalkozások kedvezőbb helyzetbe hozása, juttatások megritkítása, H. Árpi és a hasonszőrűek börtönbe csukatása és vagyonelkobzása... Szerintem vannak itt ötletek.


Protip: Az MSZP és a Fidesz egyazon polip különböző csápja. Gyakorlati különbség nincs közöttük. Keress rá a bűnbánó táskahordóra szerintem.


4: Csak 377.000 másik devizahitelé. GG Vitkor.

2015. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!