Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP szerinted azért...

Az MSZP szerinted azért csinálja ezt a felhajtást? Mert félnek hogy az esetleges bűnösök rács mögé kerülnek.

Figyelt kérdés

Gondolok arra,hogy azzal vannak ki hogy radikalitás,rasszizmus,stb.


Megj.:Az igazságososságrol beszélnek folyton.Cigányozni nem lehet.Akkor mik fekete magyarok?A bőnözés az miért nem bűnözés?Mindent titkolnak.Minden el van tussolva meg még lehetne sorolni.Most akkor van szólás szabadság vagy nincs?


2010. febr. 7. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Azt senki nem vitatja hogy a bűnözőknek büntetés jár ,de nem lehet általánosítani,pláne nem lehet egy népcsoportot bűnözőnek kikiáltani és őket tenni felelőssé.
2010. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sokan közülük börtönben végezhetik. Szerintem még tartogatnak komoly "meglepetéseket".
2010. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Ez hülyeség,hogy a bűnösök rácsmögé kerülnek!

Ki dönti el,hogy ki a bűnös?Csak az MSZP-sek (kommunisták nincsenek),vagy a Fideszesek és a többiek is ? Csak a miniszterek,vagy a polgármesterek is ,vagy az eddigi képviselők is? Ki folytatja le a bizonyítási eljárásokat,szerzi be a bizonyítékokat,ki emeli a vádat,és milyen bíróság trágyalja ezeket az ügyeket? Hol van ehhez a megfelelő apparátusokban dolgozó ember,hol van ennyi bíró? Már most is túlterheltek a bíróságok,ha még rengeteg koncepciós pert is a nyakukba akasztanak,akkor éjjel-nappal ítélkeznek? Ki fogja fizetni ezeknek a pereknek a költségeit?

Vissza megyünk a Rákosi-korszakba? Vagy bizonyítékok nélkül ítélünk el embereket?

2010. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1.Szólásszabadság van,azt írják az újságok a mit szabad.

2.A Magyarországon van:világos zöld és a sötét zöld és pákó szín.

3.minden átlátható különösen az üvegzseb füstüveggből készül,csak kivilágítva látszik egy része :pl BKV,MÁV

4.Minden nyilvános ,Semmit nem tussolnak :pl olajügyek,kaszinók(3db)

5.Választásukig szabad cigányozni zsidózni,most készül a törvény hogy hogy ne lehessen. Választásokig el akarják fogadtatni.

6.felelősségre vonás nem lesz mert van egy törvény ami nem teszi lehetőé a felelősségre vonást.Elég annyit mondani hogy nem értettem hozzá.

2010. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

08:57


"Ki dönti el,hogy ki a bűnös?"


A bíróság.


"Ki folytatja le a bizonyítási eljárásokat,szerzi be a bizonyítékokat,ki emeli a vádat,és milyen bíróság trágyalja ezeket az ügyeket?"


Rendőrség, ügyészség, bíróság stb.


"Hol van ehhez a megfelelő apparátusokban dolgozó ember,hol van ennyi bíró?"


A bíróságokon.


"Már most is túlterheltek a bíróságok"


Ne reménykedj. Majd néhány tyúklopási ügyet a jöbő hétre halasztanak.


"Ki fogja fizetni ezeknek a pereknek a költségeit?"


A perköltségeket általában a per vesztese fizeti.


"Vissza megyünk a Rákosi-korszakba? Vagy bizonyítékok nélkül ítélünk el embereket?"


Miről beszélsz, szoci? Beszívtál?

2010. febr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te legalább érted, hogy mire vagy kíváncsi? Ennyi üres szólamot egy kérdésen belül régen olvastam... Semmi konkrétumot nem említesz, csak amit máshol hallasz/olvasol. Lehetnél egy kicsit eredetibb.
2010. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok és nem is voltam soha szoci!Szeszt pedig már legalább 10 éve nem ittam ! Te hiszel el mindent,amit összeolvasol,nélkül hogy elgondolkodnál rajta! A világ nem az óhajod szerint működik,tisztelt Jobbikos barátom!
2010. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Sokan loptak csaltak hazudtak az elmúlt 20 évben, csak annyira zárt láncba csinálták és összefonódva hogy nem lehetett megbontani. Most hogy inognak a hatalmi szerkezetek andráskeresztjei egy re több minden bukik ki.

Még a java hátra van, és szerintem a 2010-2012 években sok minden kifog derülni. A Jobbik sokat fog lendíteni a dolgon hisz ők nem nézik a színeket, és egy speciál erre a tevékenységre felállított, felderítési központot hoznak létre. Kell egy új börtön!

2010. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök értelmetlen a kérdés, választások elött vagyunk minden párt csinálja a felhajtást. A jobbikosok meg folyton cigányoznak.
2010. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!