Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért ennyire...

A liberálisok miért ennyire európa függők?

Figyelt kérdés
Több liberális ismerősöm is van, akik mind ez a szélsőségesen EU párti, de engem megvetnek a hazaszeretetemért. Miben jobb az, ha ők EU über alles felfogásban élnek, miben jobb az a nacionalizmusnál? És pont ezek az emberek miért ítélik el a hazaszeretetet? Nem akarok általánosítani a liberálisokkal, nekem 3 ismerősöm van, aki nyíltan liberáli és ők mind hasonlóak ahhoz, amit leírtam.
2015. jan. 11. 22:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%

Ezekben az országokban a legfejlettebb társadalmak vannak.

És büszkék lehetnek arra,amit elsőként értek el a Földön.


Sajnos vannak helye,mint nálunk is,ahol folyamatosan visszavetik a társadalmat.Kifejezetten az emberek butítása,az oktatás gyengítése a cél.

Tömeg droid,buta emberek képzése,akiknek a legnagyobb "értékük" a hazaszeretet.

2015. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
33%

A hazaszeretetet nem iteljuk el. Azt a sok baromsagot iteljuk el, amit hazaszeretet cimen muvelnek.


Ha valaki EU parti (nem csak a liberalisok azok, csak szolok) az azert van mert Magyarorszag jovoje csakis az EUn belul lehet biztositott. Az EUn kivul Magyarorszag mar kozeptavon nyomorogna. Lehet az EUn belul is ez lesz, de legalabb van nemi eselyunk.

2015. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%

De nem csak Európában vannak jó helyek.

Ausztrália,Új-Zéland is ilyen.

2015. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ha téged megvetnek pusztán a hazaszeretetedért, akkor nem liberálisok. Pont."


Igazság szerint, klasszikus értelemben nem ez dönti el. Attól, hogy valaki liberális, még utálhatja a nacionalizmust, internacionalizmust, feketéket, fehéreket, sárgákat, vallásosokat és vallástalanokat, ha mindennek ellenére nem akarja a világnézetük vagy származásuk miatt korlátozni a jogaikat. Ha a liberálisoknak szenteknek kellene lennie, mindent és mindenkit szeretnie, nem léteznének liberálisok.


Ezzel együtt pedig nyilván nem minden liberális gyűlöli a nacionalizmust vagy veti meg a hazaszerető embereket. Sőt, olyan liberális is van, aki utálja a cigányokat, az életmódjukat és olyan ívben elkerüli őket, hogy útba esik Brüsszel. Pontosan úgy, ahogy van például ateista vagy akár antiteista konzervatív konzervatív vagy hungarista is.

2015. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
46%

Az Eu egy jó lehetőség volt.


Lásd 2004ben hol volt Szlovénia.És hol van ma?


Van,akiknek sikerült.

2015. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mert buták.
2015. jan. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

1. Nem a liberálisok Európa függők, hanem Magyarország.

Tudom, hogy elcsépelt példa, de szerinted Szent István is lefeküdt a németeknek vagy Rómának? Nem, hanem rájött, hogy függünk tőlük.


2. Nem a hazaszereteted miatt vetnek meg (vagy csak csodálkoznak rajtad?), hanem a sovinizmusod és a rövidlátásod miatt.

Nem bántásból, csak a tisztánlátás végett. :)

2015. jan. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Lberálisok akkor büszkék a hazájukra ha gazdag és liberális.

Ahol az emberek és az általuk választott kormány nem ért velük mindenben egyet akkor nem büszkék rá. A társadalomtól várják el hogy megfeleljenek nekik. Nem ők akarnak megfelelni a társadalomnak.

Nem az a hazaszeretet hogy szeretem egy ország gazdaságát és politikáját ha nekem megfelelnek,

2015. jan. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
37%

Mondhatnék én olyan magyar liberálisokat, akiket a mai libsik szélsőjobboldalinak titulálnának, pedig az igazi liberalizmus a 19. században volt. A 20. századra megszűnt létezni.


Kossuth, mint a 19. század legismertebb liberálisa, ma megkapna minden szokásos jelzőt ballibektől: nacionalista, soviniszta, rasszista, antiszemita, artista, trappista, masiniszta stb.


Változik a világ. És nem jó irányba.

2015. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
37%

A liberálisok azért szeretik az EU-t, mert az ő ideológiájukat tolja, néha nyíltan, néha titokban.


Ha még szovjet megszállás alatt lennénk, és a ruszkik liberális, ideológiát tolnának szoci helyett, akkor őket is az egekig magasztalnák.


Például a múltkor meghívták Chonichita Wurstot az Európai Parlamentbe.

Na, ettől a liberálisoknak G pontos orgazmusa volt.


Emiatt bírják az EU-t annyira.

2015. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!