Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Le kell dolgozni a vasárnapot...

Le kell dolgozni a vasárnapot márc15 után ha én 1 honapban 2 vasárnapot dolgoznék?

Figyelt kérdés
A munkaszerzodesem 160 orat ir.de igy nem lesz meg ha vasárnap nem dolgozunk.valaki tudja hogy ilyenkor mi van?

2015. jan. 10. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
fizetett ünnep...
2015. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a március 15-ről kérdezett a kérdező, hanem az UTÁNA következő vasárnapokról!


Kedves kérdező:

Nálunk két opciós van a kereskedelemben:


1) Úgy írják meg a beosztásokat, hogy mindenkinek "jó" legyen. Tehát az óraszámok így is kijöjjenek a hónapokban.

pl. január 1-től nincs nálunk diákmunka. Ők ugyanis a "kiesett" időkben dolgoztak. Nos, most már nem lesz kiesett idő.


2) Pár embert 8 órából 6 órába tesznek át. A 4 órás munka nálunk nem létezik. Senkit nem foglalkoztatnak így.

2015. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kérdezô nyilván dolgozna 15-én...
2015. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm kettes válaszoló,igy értettem.te értetted :)
2015. jan. 10. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!