Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtad, hogy Matolcsy sohasem...

Tudtad, hogy Matolcsy sohasem mondta azt, hogy "47 ezer forintból meg lehet élni"?

Figyelt kérdés
Csak kiforgatták a mondatát, mert ezzel jobban ki lehetett fejezni a politikai elit állítólagos szociális érzéketlenségét. Na meg nagyobb volt a lapeladás :)

2015. jan. 6. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2015. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Miben változtat ez bármit is?


"a politikai elit állítólagos érzéketlenségét"

Szerintem Te nem Magyarországon élsz.


Vagy várj... mégis... Te vagy az Rasi?

2015. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Zsiga Marcell mondta.
2015. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

# 2


De igen, Magyarországon élek, viszont éltem más országokban is, igaz csak rövid ideig, de tudom, hogy mindenhol azt gondolják a társadalom alján lévők, hogy a politikai elit nem törődik velük. Ez az emberi történelem során mindig, mindenhol elhangzott.

2015. jan. 6. 13:08
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
nem Matolcsy mondta, hanem a Zsiga, azonban a köznép az uralkodó politikusok mentalitása (na meg tolvaj/hirtelen meggazdagodási szokása) miatt bármelyiknek a szájába adja ... és jogosan
2015. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!


2-es vagyok.


Akkor szerinted rendben van az, hogy abban az országban, ahol minden harmadik gyermek éhezik, ott arra van szükség, hogy stadionok épüljenek? Szerinted rendben van az, hogy egy Európa szívében fekvő ország egyes északkeleti, délkeleti és délnyugati részein olyan városok és falvak vannak, ahol az egyetlen foglalkoztató az állam, és úgy élnek emberek, mintha Közép-Afrikában vagy a XVII. században lennének, miközben a kormánykörök mocskos mód gazdagodnak közpénzből? Vagy szerinted, ha más országban is borzasztóak a szociális lehetőségek, akkor az már felmentés a magyar viszonyokra is?


Kedves Kérdező, remélem, hogy nem, mert az azt jelentené, hogy nem csak a politikai elitnek van szociális érzéketlensége, hanem neked is.


Próbálj meg 47 000 Ft-ból megélni egy olyan országban, ahol egy tuskó gázszerelő 5 év alatt gennyesre gazdagodik, azért mert a miniszterelnök szomszédja.

2015. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6-os!

Légyszíves ne adj a számba olyan mondatokat amiket nem mondtam. Sohasem mondtam, hogy meg lehet élni 47 ezerből! Légyszíves értelmezd amit írok és ne ferdítsd el!

Csak annyi állítottam, hogy senki sem lát bele mások fejébe, nem tudhatjuk, hogy a politikusoknak mi a személyes véleménye a szegénységről.


OFF:

A stadionok befektetések. Hogy mennyire lesznek hasznosak, az majd évek múlva eldől. A rájuk költött pénzt állami ingatlanok eladásából teremtik elő és 26 milliárdot szánnak rá 3 év alatt. Ez évi kevesebb, mint 9 milliárd. Vagyis a költségvetésben ez az összeg egy egyszeri bevételként és egyszeri kiadásként jelentkezik. Te mire költenéd ezt a pénzt?

2015. jan. 6. 14:00
 8/19 Andizsuzsi ***** válasza:
69%
Aha, akkor vagy erősen halláskárosult, vagy hazudik mindenki, aki a vizsgálóbizottsági meghallgatáson ott volt, mert egybehangzóan állították a fenti kijelentés elhangzását. Sőt, maga Matolcsy sem cáfolta.
2015. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

3-as, 5-ös


Nekem ez új infó, eddig mindenki csak Matolcsyt emlegette ez ügyben. Tudnátok linkelni, hogy hol mondta ezt Zsiga?

2015. jan. 6. 14:01
 10/19 A kérdező kommentje:

"Aha, akkor vagy erősen halláskárosult, vagy hazudik mindenki, aki a vizsgálóbizottsági meghallgatáson ott volt, mert egybehangzóan állították a fenti kijelentés elhangzását. Sőt, maga Matolcsy sem cáfolta."


https://www.youtube.com/watch?v=Pk8yssJLWIk&feature=related

2015. jan. 6. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!