Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lassan lejár a kizsákmányoló...

Lassan lejár a kizsákmányoló osztályok kora?

Figyelt kérdés

Én is voltam kint tüntetni.

Örömömre szolgált hogy sokan voltak és ami fontosabb az hogy sokan értettek egyet velem.


A kizsákmányoló osztályokat melyek az elmúlt 25 évben létrejöttek fel kell számolni azért mert nincs szükség rájuk.


Vissza kell adni a hatalmat a munkások kezébe.


A magyarok utálják a kapitalizmust, ez teljesen értheti.Nincs mit szeretni rajta csak kizsákmányolja a kisembert és a gazdagot még gazdagabbá teszi.


2015. jan. 2. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

"Vissza kell adni a hatalmat a munkások kezébe. "


Ez volt a szocializmus szlogenje : A munkásoké a jövő ! Azaz te újbóli államosítást akarsz, minden hatalmat a kormánynak. Hehe Fideszes vagy ! Aki ellen tüntetsz ebbe az irányba halad. LOL

2015. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Szép próbálkozás, hogy kommunista csürhének próbálod beállítani a tüntetőket, de azért várhattál volna a kérdés kiírásával addig, amíg valóban véget ér a tüntetés. ;)
2015. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Hehe. CCCP-s pulcsidat remélem nem hagytad otthon. :D
2015. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Izé...te melyik tüntetésen voltál? Nem lehet, hogy eltévedtél és a munkáspárt rendezvényét erősítetted véletlenül?
2015. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Őőőőő kérdező... hogy is mondjam.... te szerintem elvétetted a tüntetést :D Legjobb tudomásom szerint nem kommunista tüntetés volt ma.
2015. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a kérdező a november 17.-i tüntetésre gondolt, csak most ért haza Szentpétervárról.
2015. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#2

De ha nem komenista tünti, akkor miért voltak CheGuevarás zászlók, meg "Munkát! Kenyeret!" feliratú vörös zászlók a tüntizőknél?

2015. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kérdező meg 2 haverja vitte őket :D
2015. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!