Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy egy politikai témakörbe tartozó kérdés alatt nem fajulnak el a dolgok autistába?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha a jobboldal és a baloldal törvényszerűen shitstorm.

2015. jan. 2. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Minimális.Bár vannak olyan emberek, akik pártálláson átívelve tudnak értelmesen és egymást tiszteletben tartva vitázni, de a nagytöbbség sajnos nem ilyen.

Én pl. szélsőjobbos vagyok, és több barátom erősen liberális beállítottságú, ennek ellenére értelmesen tudunk vitázni.Persze száz esetből 99x nem értünk egyet, de ez van.

2015. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
" autistába?Úgy értem, ha a jobboldal és a baloldal törvényszerűen shitstorm." ??????? Vagy egy kis alvás még?
2015. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jól írtam, ne aggódj ;)
2015. jan. 2. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, a fogalmakkal és a szavak jelentésével sem vagy tisztában...
2015. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mi az a shitstorm, és főleg mi az hogy autistába fajulnak a dolgok???
2015. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oh nber, hogy lehetsz ennyire szűk látókörű?! nos, éppenséggel te nem tudsz olvasni a sorok között, de igazad van - vádaskodni, hogy én vagyok a hülye egyszerűbb, és minden bizonnyal célravezető. bármi is legyen a célod. mintha nem lenne nyilvánvaló, hogy egy egoista önkielégítő direktbeértetlen kretén vagy, aki arra élvez, hogy megmondja a frankót az interneteken. javaslom állj sorba sorszámért, mielőtt kioktatsz egy trollt! csak mondom'
2015. jan. 4. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Tanulj meg írni!

És most ostoba kölke, sipirc fogat mosni, lefeküdni!

2015. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
be.zarok rajtad! szádbarágom a megoldást, te pedig tovább nyomod a fullkretént. gratulálok! esetleg részleteznéd a helyesírási hiányosságaimat is kérlek :3 tudod, én ha valamiben nem vagyok biztos utánanézek a neten, te viszont menthetetlen vagy - ami az alacsony iq-dból adódó szerény dedukciós képességeidet illeti XD
2015. jan. 4. 18:03
 9/9 anonim válasza:

Kérdező, utánanéztem a neten mindkét kifejezésednek. A shitstorm valóban létezik, habár errefelé ritkán használják.

De hiába keresem, nem találom mi az az "autistába fajulnak a dolgok" így kérlek magyarázd el nekünk.

2015. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!