Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kopik ki a baloldal, a...

Mikor kopik ki a baloldal, a liberálisok és az ál-tüntetők és mikor kezd erősödni a Jobbik?

Figyelt kérdés
Ezek az ál-tüntetések csak átmeneti állapotok? 2017-2018 környékére szerintetek esélyes a nemzeti oldal erősödése?
2015. jan. 1. 19:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Persze Norvégián keresztül is folyhatnak pénzek az Usából, vagy akárhonnan fű alatt egy balos széfbe, egy Simon-féle számlára, és még ki tudja mik lehetnek!?
2015. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%

Ezek nem ál-tüntetések voltak és nem ál-tüntetők voltak kint. Jobbára kiábrándult, reményvesztett emberek mentek el, függetlenül a pártállástól. A szervezők sajnos ugyanakkor balosak voltak. Én jobbik szavazó vagyok (direkt nem mondom, hogy jobbikos) és kint voltam.


Az embereknek már mindegy, hogy milyen áron, csak változzon valami.

2015. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%

14: Nem teljesen voltak azért függetlenek. Jellemzően vörös zászló, EU-s zászló és Che Guevara jelképek voltak a dominánsak. Egyértelműen nem ál-tüntetők, de nyilvánvaló, hogy a baloldal által szervezett tüntetés sorozat volt.


Menjél ki CCCP-s pulcsiban, vörös zászlókkal és éljeneznek. Menjél ki régi hagyományos magyar zászlóval, lefasiszta náciznak és még neked is mennek. Őszintén szólva megérdemelnének a tüntetők egy olyan lovasrohamot és könnygázesőt, amit anno a 2006-os valóban hazájukért tüntető emberek kaptak.


Ezek a "jóemberek" csak az EU-ért és nyugatért hőbörögnek, nem másért.

2015. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk a tüntetésszervező egy halk szavú emberke volt, aki beszéd közben elsírta magát, mert úszni látszik a milliókkal megtámogatott devizás lakása. Na, mondjuk NEKI fizethetne az USA, egy forintot se sajnálnék tőle.


Segítséggel vagy ilyen buta, vagy egyedül is megy?

2015. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17: Melyik városban? Mert amiről mi itt beszélünk az konkrétan Bukare..akarom mondani Budapesten van.
2015. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

21:47,


Hát nem tudom, te hol élsz, de Pesten rengetegen voltak magyar zászlókkal. És a kutya se szólt semmit, sőt...

2015. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
19: Én nem így láttam, ne haragudj.
2015. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amikor nemtetszésemet fejeztem ki Kurcsány Ferkó "igazságbeszéde" és a "reformjai" miatt, rám senki nem mondta, hogy reményvesztett és kiábrándult vagyok, hanem lenáciztak, jó "civil" módjára. Ezek a tüntetések pedig fizetve vannak, különben egy spontán összeröffenésre honnan szednek olyan szépen kinyomtatott molinókat és zászlókat egyik percről a másikra? Az még jobban ledöbbentett, hogy az internetadós "tüntetésen" a főkolomposoknak drogügyletei voltak, ráadásul az egyik szélsőbalos olyan feliratú pólót viselt, ami nem is egy emberben rossz érzéseket generált, borzasztó emléket idézett fel. Ergo a szervezők szélsőbaloldali uszítók. Ha így folytatják, a szánalmas erőlködésük elhal magától, szerintem azt a rövid időt a Jobbik simán ki tudja várni.
2015. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#13.: Akikről te beszélsz, az a tömeg 1/10-e. Ne menjen át senkin egy lovasroham ezért. A többség nem ilyen. Nagyrészt balos, de nem EUkomcsiCCCP
2015. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!