Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor jó politikusnak...

Orbán Viktor jó politikusnak számít?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 16:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%
Ma a Magyarázók csődben vannak, akik felvették az IMF hitelt, nem haladnak előre. Magyarország pedig az EU-ban a leggyorsabban növekvő gazdaság. Míg 2010-ben lesajnáltak minket ma már magyar modellről beszélnek.
2014. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen, és mindezt a nagy jót amit ő teremtett nekünk még megfejelte négymillió szegénnyel, az ő sanyargatásuk árán érte el azt a kevés jót amit most felnagyítva ad elő. Arról viszont mélyen hallgat hogy hány milliárdos zsebét tömte ki a szegényektől kisarcolt adókból.
2014. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
14%
A politikusok kevés kivételtől eltekintve aljas szemétládák.Orbán Viktor ilyen kivétel.Zseniális államférfi egy született vezető.Olyan akire évezredek múlva is emlékezni fognak.
2014. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%

"Magyarország pedig az EU-ban a leggyorsabban növekvő gazdaság."


A TV2-n ma láttam egy "Készült Magyarország kormánya megbízásából" reklámot amibe pont ezt hazudták. Először azt hittem hogy a Showder Klub vagy valami más viccesnek szánt műsor, de sajnos tévedtem...

2014. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jah, jó sz@rnak.
2014. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"""Magyarország pedig az EU-ban a leggyorsabban növekvő gazdaság."


A TV2-n ma láttam egy "Készült Magyarország kormánya megbízásából" reklámot amibe pont ezt hazudták""



Magyarország jelenleg az EU 2-3 helyén áll a gazdasági növekedésben. Ezt az EU (Eurostat) statisztikái is megerősítik. Persze vannak akik szerint az EU is hazudik és mindenki aki ilyet mond - ilyenekkel nem érdemes foglalkozni.

2014. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, jó.
2014. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Azok, akik liberálisnak mondják magukat, közben meg feministák meg állatvédők, azok valójában kommunisták,.. "

No itt aztán van ideologia betáplálv!!!!!

2014. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Éppen mos kezd egyre inkább pofán esni.

2014. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!