Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti akartok munka alapu allamba...

Ti akartok munka alapu allamban elni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 23:39
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
57%
Én bőség alapúban szeretnék élni. :)
2014. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%

A munkaalapú társadalom ilyen értelemben fasiszta.Én mondtam.


"Nem tudnak dolgozni".


Gyakorlatilag ezzel azt is mondhatod,aki beteg vagy munkaképtelen,azt öljük meg,ha senki nem tudja eltartani.


Így is nagyon kevés szociális segélyt kapnak a betegek.


Én nem akarok fasizmusban élni.

És nem akarok,hogy legyen 200 Putyinunk.Akik dőzsölnek,a családjaikkal együtt,amíg mások sz-rrá dolgozzák magukat az éhbérért.

2014. dec. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem, semmi szín alatt sem!
2014. dec. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

"Mi az, hogy munka alapú állam?"


Az, amikor munka jár neked, de a fizetés már nem, mert az a Vikiék veszik fel helyetted.


A jóléti társadalomban a fizetés is a tiéd.

2014. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
omfg te nagyobb fasiszta vagy mint adolf hitler es benito mussolini egyuttveve.
2014. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem benne a Kádárizmusban.

Nem kérem még egyszer!

2014. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%

Szomorúan konstatálom, hogy a Politika kategóriát is elözönlötték az unatkozó tizenévesek.

Nem tudnátok inkább az Ezotériánál trollkodni?

A többieknek...

Nézzetek már utána a:

- fasizmusnak

- nemzetiszocializmusnak

A kettő alapvetően más, és egyik sem volt a maga idejében rossz rendszer. Egy szükséghelyzetre adott válaszként fogható fel mindkettő.

Kérdező, én tudás alapú társadalomban szeretnék élni.

2014. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Szerintem a tudás alapú társadalom pont annyira rossz lenne, mint a munka alapú.
2014. dec. 22. 12:21
 19/24 anonim ***** válasza:
Nincs új a nap alatt: Arbeit machts frei. Szerintem erre gondoltak azok, akiknek a fasizmus vagy kommunizmus ugrott be. Ez csak egy demagóg mondat volt OV-től, hogy felhatalmazást kapjanak a társadalomtól, hogy még több pénzt vegyenek el a betegektől, rokkantaktól. Mennyi is az ápolási díj? 20-30 ezer. Ennyit kap az anyuka, ha otthon ápolja a gyerekét. Mennyibe kerül az államnak havonta, ha beadja intézetbe? 200-300 ezer. Ja így már tök logikus. Vegyük el azt a kicsit is és zavarjuk el gyárba az anyukát, hiszen mi munka alapú társadalomban akarunk élni.
2014. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
49%

Ha szerinted az nem fasiszta,hogy a betegektől elveszik azt a kevés pénzt is,ami ló-faszt se ér,de akik mondjuk minimálbérből nevelnek fogyatékos gyereket,azoknak az is hatalmas segítség.


Ez nem "munkaalapú társadalom",hanem fasiszta társadalom.


Most is "munkalapú" társadalomban élünk,ugyanis dolgoznak az emberek.Senki nem a két szép szeméért kapja a fizetését.

Az,hogy a társadalom szolidaritást vállal a beteg emberekért,akik akár ők is lehetnének(ugye ez csak a szerencsén múlott),normális emberi társadalmakban így működik.


A baj azokkal a férgekkel van,akiknek a világ össze pénze sem lenne elég,még azt a havi 22 ezret is elvennék a betegektől,megölnék őket érte...

Itt a probléma..

2014. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!